Doğalgaz

Bursagaz müşterilerinin verilerini güncelliyor

AA

Bursagaz 32 bin müşterisinin bilgilerini güncellemek ve eksik olanları tamamlamak amacıyla bir anket çalışması başlattı. Bursagaz kimlik belgeli saha personeli tarafından yürütülen ‘Veri Güncelleme Anket’ çalışması, müşteriler yerinde ziyaret edilerek yüz yüze yapılacak ve Ağustos ayı boyunca devam edecek.

 

Bursagaz müşterilerinin veri kalitesini artırmak ve eksik bilgilerini güncellemek için bir anket çalışması başlattı. Bursagaz kimlik belgeli saha personeli tarafından yüz yüze yapılacak olan “Veri Güncelleme Anket” çalışması kapsamında Bursagaz müşterileri yerinde ziyaret edilerek, bilgileri güncellenecek. Anket çalışması yaklaşık bir ay sürecek.

 

DOLANDIRICILARA DİKKAT!

 

Anket öncesi olası dolandırıcılıklara karşı müşterilerini uyaran Bursagaz, ankette abonelerden sadece TC kimlik numarası, güncel telefon ve mail adresi bilgilerinin isteneceğini belirterek, anketin Bursagaz kimlik belgeli saha personeli tarafından gerçekleştirileceğini bildirdi. Bursagaz, kimlik belgesi olmayan kişilere itibar edilmemesi gerektiği konusunda da müşterilerini uyardı.

 

Bursagaz aboneleri konu ile ilgili soruları için 444 11 33 numaralı telefondan Bursagaz Çağrı Merkezi’ni arayabilir.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: #
Son güncelleme: 13:49 1 Ağustos 2017