Doğalgaz

Bursagaz, muhtar dernekleri ile buluştu

AA

Bursagaz yöneticileri, Bursa’daki muhtar derneklerinin başkanları ile bir araya geldi.

Bursagaz, kamu kurum ve kuruluşlarından özel sektöre kadar tüm kesimlerle bir araya gelerek iş birliklerine imza atıyor. Bursagaz bu kapsamda son olarak, muhtar derneklerinin başkanlarını ağırladı.

Bursagaz Genel Müdürlük binasından gerçekleştirilen toplantıya Bursagaz Genel Müdürü Dr. Markus Rapp, Genel Müdür Yardımcısı Şükrü Özden, Genel Müdür Danışmanı Mehmet Yaşar Çerçi, Müşteri Hizmetleri Müdürü ve ilgili birimlerin yöneticileri katıldı.

Dr. Markus Rapp: Muhtarlar, vatandaşlar ile aramızda sağlam bir köprü kuruyor

Vatandaşların ihtiyaçlarını en yakından bilen kişilerin muhtarlar olduğunu söyleyen Dr. Markus Rapp, “Vatandaşlar birçok konuda muhtarları ile konuşuyor, dertleşiyor, talep ve önerilerini iletiyor. Muhtarların vatandaşlar ile bizler arasında sağlam bir köprü olduğunu düşünüyoruz.  Bu sebeple Bursagaz olarak, muhtarlar ile iletişim halinde olmak ve çeşitli konularda iş birlikleri gerçekleştirmek istiyoruz. Şirketimizin birlikte, sorumlu ve güvenilir ilkeleriyle de örtüşüyor. Kış mevsimine yaklaşmamız sebebiyle güvenli doğal gaz kullanımı konusunu öncelikli olarak masaya yatıracağız. Her yıl özellikle bu dönemde çeşitli iletişim kanallarını kullanarak ‘Güvenli doğal gaz kampanyası’ düzenliyoruz. Muhtarlar aracılığıyla kampanyamızın çok daha geniş kesimlere yayılacağını düşünüyoruz. Önümüzdeki dönemde de iş birliklerimizin artarak süreceğini umuyoruz” dedi.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son güncelleme: 14:17 8 Ekim 2018