Doğalgaz

Bursagaz dört hizmetiyle e-Devlet’te

AA

Bursalılar, doğal gaz abonelik sözleşme sorgulama ve fatura görüntüleme işlemlerinin yanı sıra doğal gaz ile ilgili abonelik sözleşme ve abonelik sözleşme fesihi başvurularını da e-Devlet’ten yapabilecek.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına tek şifreyle tüm kamu kurumlarındaki birçok işlemini güvenle, kolayca ve hızlı yapma imkânı sunan e-Devlet platformu ile Bursalılar, doğal gaz işlemlerini hızlı ve kolayca yapabilecek. İnternet erişimi olan her yerden giriş yapılabilen e-Devlet platformu ile bugüne dek faturalarını ve adlarına kayıtlı abonelik sözleşmelerini görüntüleyebilen Bursalılar, artık yeni doğal gaz abonelik sözleşmesi ve abonelik sözleşme fesihi başvurularını da kolayca gerçekleştirebilecek.

Doğal gaz işlemleri e-Devlet’te sadece 5 dakika

1 Mart 2019’dan bu yana e-Devlet üzerinden toplamda 1 milyon 264 bin 403 elektrik, doğalgaz abonelik, fesih ve sorgulama işlemi gerçekleştirildiğini söyleyen Bursagaz Pazarlama Birim Yöneticisi Nihal Bütün, “Dijitalleşmenin oldukça yaygınlaştığı ülkemizde e-Devlet üzerinden yapılan işlemler de artıyor. Pek çok hizmeti bir arada sunan e-Devlet kapısında biz de Bursagaz olarak 4 hizmetimizle yerimizi almaya başladık. Müşterilerinin memnuniyetini artırmaya odaklı bir kurum olarak, müşterilerimizin işlemlerini e-Devlet üzerinden hızlı ve kolayca yapabilmesinden memnuniyet duyuyoruz.” dedi.

Akaryakıt ticaretinde gündem ulusal stok ve IMO 2020Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir