Doğalgaz

Bünyan’da abone sayısı her geçen gün artıyor

AA

Kayserigaz’ın yatırım planına 2015 yılı içinde dahil ederek, yine aynı yıl içinde büyük bir hızla çalışmalarını başlattığı ve 2016 yılında çalışmalarını tamamladığı Bünyan’da abone sayısı her geçen gün artıyor.  

Doğalgazın yaşamı kolaylaştıran avantajlarından ve konforundan Bünyan halkının faydalanabilmesi için titizlikle çalışan Kayserigaz, abone sayısının artmasıyla daha fazla haneyi güvenli bir şekilde doğalgazla buluşturmanın haklı gururunu yaşıyor.

TOPLAM 19 MİLYON LİRA YATIRIM

26 bin nüfusa sahip olan Bünyan halkı doğal gaz kullanarak yaşam kalitesini arttırırken doğa dostu doğal gaz ile gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakıyor.19 milyon liralık yatırım yapılarak doğal gaza kavuşturulan ilçeye doğal gaz, Gömeç mahallesi üzerinden çelik hatlar kullanılarak ulaştırıldı. Bünyan ilçe merkezinde, 50 km çelik hat, 212 km polietilen hat, 8 adet vana grubu, 3 adet bölge istasyonu ve 2.989 adet servis kutusu imalatı yapıldı.

Kayseri’nin imarlı alanlarının tamamına kesintisiz ve güvenli doğal gaz hizmeti sağlamak için özenle çalışarak, konforlu ve ekonomik doğal gazı mümkün olduğunca fazla haneye ulaştırmak için elinden gelen tüm imkanları kullanan Kayserigaz,  yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir