Doğalgaz

Berna Tuncel’e STFA Holding’de yeni görev

AA

Enerya İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapan Berna Tuncel, STFA Yatırım Holding Strateji ve İnsan Kaynakları Başkanlığı sorumluluklarını da devraldı.

2014 yılından bu yana Enerya Enerji İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini yürüten Berna Tuncel, Enerya’daki rolü uhdesinde kalarak 1 Eylül 2018 itibariyle STFA Yatırım Holding Strateji ve İnsan Kaynakları Başkanlığı görevinin sorumluluklarını da üstlendi.

Yapılan açıklamada, STFA Yatırım Holding bünyesindeki Holding, İnşaat, Makine ve Enerji İnsan Kaynakları Müdürlüklerinin Berna Tuncel’e raporlama yapacağı belirtildi.

STFA Holding Strateji ve İnsan Kaynakları Başkanlığı görevini daha önce Berna Öztınaz yürütüyordu.

BERNA TUNCEL KİMDİR?

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı Bölümü, Yüksek Lisansını ise Marmara Üniversitesi’nde tamamlayan Berna Tuncel, kariyerine 2000 senesinde İnsan Kaynakları Danışmanı olarak başlamış, devamında Teknoloji Holding ve Oyak Holding bünyelerinde İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışmıştır.

2006 – 2009 yılları arası DuPont Kimya bünyesinde Türkiye/ Ortadoğu/ Afrika Bölgesi’nden sorumlu İnsan Kaynakları Müdürü, 2010 – 2012 yılları arasında aynı şirketin Cenevre merkez ofisinde EMEA Bölgesinden sorumlu İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev almıştır.

2012 – 2014 yılları arasında Vodafone Türkiye’de Yetenek Yönetimi’nden Sorumlu Kıdemli İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yapmıştır.

Kariyeri boyunca; işe alım, performans ve kariyer yönetimi, ücretlendirme, yönetici koçluğu, yedekleme ve değerlendirme merkezi gibi tüm insan kaynakları fonksiyonlarında çalışmış, organizasyonel gelişim projelerini yönetmiş, bu projelerin Türkiye ve Avrupa/Ortadoğu/Afrika bölge implementasyonlarında rol almıştır. 6 Sigma Yeşil Kuşak sertifkasyonuna sahiptir.

Tuncel, evli ve bir çocuk annesidir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son güncelleme: 14:46 6 Eylül 2018