Doğalgaz

Aksa Enerji’ye uluslararası iki ödül 

AA

Aksa Enerji, “Afrika’ya Açılan Pencere” temalı 2016 Faaliyet Raporu ile Uluslararası ARC Ödülleri’nde iki ödülün birden sahibi oldu. 33 ülkeden 1.987 başvurunun yapıldığı ARC Ödülleri’nde Aksa Enerji, faaliyet raporuyla “Kapak Fotoğrafı/Tasarımı” kategorisinde Gümüş Ödül’e, “Geleneksel Faaliyet Raporu” kategorisinde de Onur Ödülü’ne layık görüldü.

“Geleneksel Faaliyet Raporu” kategorisinde Onur Ödülü kazanan Aksa Enerji, “Enerji-Kapak Fotoğrafı/Tasarım” kategorisinde de Gümüş Ödül’ün sahibi oldu. Aksa Enerji, 2015 yılında da “Doğanın Gücünü Enerjiye Dönüştürme Sanatı” temalı faaliyet raporuyla, yine MerComm tarafından düzenlenen Galaxy Awards’da “Avrupa- Geleneksel Olmayan Faaliyet Raporu” kategorisinde Gümüş, “Enerji” kategorisinde ise Bronz olmak üzere iki ödüle layık görülmüştü.

FAALİYET RAPORLARININ OSCAR’I

Her yıl farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin, kamu kurumlarının, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ve derneklerin katıldığı ve faaliyet raporlarının Oscar’ı olarak kabul edilen ARC Ödülleri’ne bu yıl tam 33 ülkeden 1.987 başvuru yapıldı. ARC ödülleri, 30 yıldır en iyi Faaliyet Raporlarını ödüllendirerek bu alanda en yüksek standartları belirliyor. Aksa Enerji’nin “Afrika’ya Açılan Pencere” temalı faaliyet raporuna http://img-aksayatirimci.mncdn.com/media/6769/aksa-enerji-2016-yili-faaliyet-raporu.pdf linkinden ulaşılabiliyor.

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son güncelleme: 13:56 5 Eylül 2017