Doğalgaz

İzmir Doğalgaz ile Türkiye Finans’tan kampanya

AA

İzmir Doğalgaz, Türkiye Finans Katılım Bankası ile birlikte doğal gaz dönüşümünde ödeme kolaylığı sağlayan yeni bir kampanya başlattı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre kampanya, ekonomik nedenlerden dolayı doğal gaza geçemeyenlere ödeme kolaylığı getiriyor. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, “Bu kampanya ile tesisat dönüşümü yaptırmak isteyen İzmirlilere ödeme noktasında önemli fırsatlar sunuluyor” dedi.

İzmir Makine Mühendisleri Odası Tepekule Kongre Merkezi’nde düzenlenen tanıtım toplantısına İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, Makine Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanı Yüksel Yaşartekin, İzmir Doğalgaz Genel Müdür Yardımcısı Cebrail Özdemir, Türkiye Finans Katılım Bankası Ege Bölge Müdürü Nilgün Deveci ve çok sayıda yetkili firma temsilcisi katıldı.

YERİNDE FİNANSMAN OLANAĞI

Tanıtım toplantısında kampanyayla ilgili değerlendirmelerde bulunan İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetil, kampanya koşullarının tüketici ve iç tesisat firmalarının talepleri doğrultusunda oluşturulduğuna dikkat çekerek “Bu kampanya başta İzmirliler olmak üzere şirketimize ve tesisat firmalarına önemli katkılar sağlayacaktır. Kampanya, tüketicilere 36 aya kadar taksit ve 50 bin liraya kadar finansman başvuru olanağı sağlıyor. Yetkili firmalar internet hizmetinin sağlandığı her noktada, örneğin tüketicinin evinde ya da iş yerinde kredi olanağını sunabilecekler. Finansmanın sorgulanma süresi yaklaşık bir buçuk dakika. Üstelik tahsis ücreti, sigorta bedeli gibi herhangi bir ad altında tüketiciden ek bir bedel alınmayacak. Değerli İzmirlilerin kampanyadan faydalanarak bir an önce çevreci enerji doğal gaza geçmelerini tavsiye ediyorum” dedi.

MASRAFSIZ FİNANSMAN

Türkiye Finans Katılım Bankası Bölge Müdürü Nilgün Deveci ise, daha önce yapılan kampanyaları inceleyerek tüketici ihtiyaçlarına göre bir içerik kurguladıklarını belirterek, “İzmir’de doğal gaz sektöründe önemli bir potansiyel olduğunun farkındayız. Yeni yatırım bölgelerinin dışında geçmiş yıllarda doğal gazın ulaştırıldığı ancak hane sakinlerinin maddi nedenlerden dolayı tesisat dönüşümü yaptıramadığı bir kitle mevcut. Bu hane sakinlerinin doğal gaza geçişlerini sağlayacak oldukça cazip ödeme koşullarıyla masrafsız finansman olanağı sağlıyoruz” diye konuştu.

31 Aralık tarihine kadar geçerli olacak kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşlar, banka şubelerine ya da kampanyaya dahil olan iç tesisat firmalarına başvuruda bulunabilecekler.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir