Akaryakıt

YATIRIMCIYA TAM DESTEK

AA

PETDER Yönetim Kurulu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i makamında ziyaret etti.

PETDER’DEN ZİYARET
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, PETDER Yönetim Kurulu Başkanı Selim Şiper ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Erdem, Ahmet Eke, Çağdaş Demirağ, Yaşar Taşkıran, Hakan Türker, Mustafa Ergi ile PETDER Genel Sekreteri Niyazi İlter’i kabul etti.

‘ÖNCELİK SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK’

Ziyarette, enerji sektöründe finansal ve politik sürdürülebilirlik ile katılımcılığın öncelik olarak belirlendiğinin altını çizen Bakan Dönmez, Türkiye’nin potansiyeline inanan yerli ve yabancı tüm yatırımcılara her türlü desteği ve kolaylığı sağlayacaklarını belirtti.

Haberin tamamı…

PETDER’den Bakan Dönmez’e ziyaret

Enerji ve Tabii  Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, PETDER Yönetim Kurulu Başkanı Selim Şiper ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Petrol Sanayi Derneği (PETDER) Yönetim Kurulu Başkanı Selim Şiper ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Erdem, Ahmet Eke, Çağdaş Demirağ, Yaşar Taşkıran, Hakan Türker, Mustafa Ergi ile PETDER Genel Sekreteri Niyazi İlter’i kabul etti.
Heyetin hayırlı olsun dileklerini kabul eden Dönmez, sektörle olan iş birliğinin arttırılacağını vurguladı.

‘YERLİ VE YABANCI TÜM YATIRIMCILARA HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİZ’

Ziyarette, enerji sektöründe finansal ve politik sürdürülebilirlik ile katılımcılığın öncelik olarak belirlendiğinin altını çizen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Türkiye’nin potansiyeline inanan yerli ve yabancı tüm yatırımcılara her türlü desteği ve kolaylığı vereceklerini belirtti. Sektör temsilcilerinin talep ve sorunlarını dinleyen Dönmez, sorunların çözümü için sektörde devamlılığın olmazsa olmaz olduğunu söyledi. Bakan Dönmez, ilerleyen süreçte şartlara bağlı olarak önceliklerin sayısının artırılabileceğini de heyete bildirdi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son güncelleme: 17:30 17 Ağustos 2018