Akaryakıt

Turpak’tan kişisel verilerin korunmasına yönelik adım

AA

Turpak, ‘Kişisel Veriler Alanında Güncel Gelişmeler Konferansı’na katıldı.

Turpak yetkilileri, Kişisel Verileri Koruma Kurumu ve İstanbul Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen ve farkındalık çalışmalarından biri olan “Kişisel Veriler Alanında Güncel Gelişmeler” konferansına katıldılar.

KİŞİSEL VERİLER ALANINDA GÜNCEL GELİŞMELER MASAYA YATIRILDI

Konferansta, Kişisel Veriler alanında güncel gelişmeler masaya yatırılarak kanunun uygulanmasındaki sorunlar ve çözümlere ilişkin güncel konulara değinildi. Kişisel veriler alanında çalışan akademisyenler ve kurum üyelerinin sunumları ile verimli bir konferans gerçekleştirildi. Kişisel verilerin, sürdürülebilir olması ve kanunun uygulanmasının şirketler bazında sağladığı avantajlar konusunda bilgi alış verişleri yapıldı.

Turpak ‘Önce Eğitim’ diyor

Turpak, ilk yardım, yangın ve defansif sürüş eğitimlerine devam ediyor.

Turpak, saha ve şirket çalışanları için vermiş olduğu İlkyardım, Yangın ve Defansif Sürüş eğitimlerine ara vermeden devam ediyor. Sahada yetkin ve uzman personeller ile hizmet veren Turpak, SEÇ farkındalığını arttırarak, 2020 Transfer dönemi için hazırlıklarını tamamlamaya çalışıyor. Turpak, petrol şirketleri pasaport sistemleri için müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, çalışanların  eğitimlerinin önemine işaret ediyor.

BP ve Turpak 2020’ye hazır

BP ve Turpak ekipleri 2020 yılı için süreç geliştirme çalışmalarına başladılar.

BP Cl Project kapsamında; SEÇ-G, kalite ve proje yönetimi konuları ağırlıklı olmak üzere mevcut süreçleri iyileştirmek ve fikir alışverişi yapmak adına 29 Kasım 2019 tarihinde Turpak merkez ofisinde bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya BP Asset Mühendislik, IT&S ve SEÇ-G mühendislerinin yanı sıra Turpak üst yönetimi ile mühendisleri katıldılar.

TOPLANTILARDA İŞ PLANLARI ÇIKARILDI

2020 yol haritalarının belirlenmesi öncesinde saha ekiplerinin durumu hakkında istişare yapılan ve tüm gün gerçekleştirilen toplantılarda, SEÇ ve kalite performanslarının yanı sıra saha aksiyon detayları ve lojistik süreç konularında olumlu geri bildirimler alınarak iş planları çıkarıldı. Hem BP hem de Turpak katılımcılarının, belirlenen aksiyonlar üzerinde düzeltici – önleyici faaliyetlerini “Hedef Sıfır”  mottosuna uygun olarak gerçekleştirilmesi yönünde fikir birliğine varıldı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: #
Son güncelleme: 10:47 10 Ocak 2020