Akaryakıt

Turpak saha denetimleri BP desteğiyle devam ediyor

AA

Çalışma alanındaki iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini gözlemlemek için gerçekleştirilen Turpak LIF saha denetimleri, BP desteğiyle tüm hızıyla sürüyor.

Turpak’ın BP desteğiyle gerçekleştirdiği, sistemli, kararlı ve uygulanabilir seviyeyi sürekli kılmayı hedefleyerek çalışma alanındaki iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerine uyulup uyulmadığını gözlemlemek için gerçekleştirilen LIF (Leadership in field) saha denetimleri, Türkiye genelinde sürüyor. BP yöneticileri Tümay Büyükaslan, Veli Akman ve Tolga Ertan’ın Eskişehir BP istasyonunda gerçekleştirdiği saha denetlemesine Turpak yöneticilerinden Kenan Engin ve Akın Özkan da eşlik etti.

DÜZELTİCİ VE ÖNLEYİCİ FAALİYETLER BELİRLENDİ

BP Altın Kuralları ve Turpak Altın Kurallarının göz önünde bulundurularak incelemelerin yapıldığı denetlemede, saha çalışma alanı ve servis aracı kontrolleri gerçekleştirilerek tespit edilen eksiklikler üzerinde konuşuldu. Düzeltici ve önleyici faaliyetler belirlendi. Denetleme sonrasında tüm yönetici ve çalışanların katıldığı oturumda Tümay Büyükaslan ve Kenan Engin liderliğinde iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin tecrübeler paylaşıldı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir