Akaryakıt

Türkiye Petrolleri’nden  İstanbul çıkarması; 4 yeni istasyon

AA

Türkiye Petrolleri;  Şişli, Pendik, Başakşehir ve Çekmeköy’de açılan 4 yeni istasyonuyla İstanbul’daki  hizmet noktalarını artırıyor.

700’ü aşkın istasyonu ve 250 bin metreküpün üzerindeki depolama kapasitesi ile Türkiye Petrolleri, istasyon ağını genişletip hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarma hedefiyle sektördeki yatırımlarını sürdürüyor.

Bu hedef doğrultusunda çalışmalarına devam eden marka, gerçekleştirdiği dört yeni yatırımla İstanbul’da dört ilçede faaliyetlerini sürdürmeye devam edecek.

TP, İstanbul’un kalbi Şişli’de!

İstanbul’un en merkezi noktalarından biri olan Şişli’de 3 bin metrekarelik bir alanda konumlanan Türkiye Petrolleri’nin yeni istasyonu, içerisinde 8 ada barındırıyor. Bu 8 adadan ikisi, LPG’li araçlar için TP Gaz olarak planlandı. İstasyonda aynı zamanda taşıt tanıma hizmetinden de yararlanılabilecek. Türkiye Petrolleri, Altınova Tersaneleri iş birliği ile açılan bu yeni noktada, araç yıkama hizmeti ve geniş bir market alanı ile müşterilerine hizmet verecek.

Başakşehir’de 5 bin m2’lik Türkiye Petrolleri istasyonu

İstanbul’da bir diğer yeni istasyon ise yine Avrupa yakasında, Başakşehir’de açıldı. Bilpet Enerji iş birliği ile tam 5 bin metrekarelik bir alana kurulu istasyonda, tam 12 ada mevcut. Bunların ikisi TP Gaz olarak konumlandırıldı. Taşıt tanıma, oto yıkama gibi hizmetlerin yanında bu istasyonda, müşterilerin ihtiyaç duyabileceği ATM, restoran gibi başka hizmetler de bulunuyor.

Ayrıca istasyon, içerisinde büyük bir market ile de hizmet verecek.

Pendik’te TP istasyonu

Türkiye Petrolleri’nin İstanbul’da yeni açılan üçüncü istasyonu ise bu kez Anadolu yakasında. Güner Petrol iş birliği ile açılan yeni istasyon, Pendik’in iç kesimlerinde yer alıyor. 3 bin metrekarelik bir alanda konumlanan istasyonda 6 ada bulunuyor. Market, yıkama, taşıt tanıma gibi hizmetler sunan bu istasyon ile Türkiye Petrolleri, Anadolu yakasındaki bayi ağını daha da genişletti.

Çekmeköy’de yeni transfer

Türkiye Petrolleri son olarak, Canpet Petrol iş birliğiyle İstanbul, Çekmeköy’de transfer ettiği yeni istasyonun da hazırlıklarını tamamladı. TP’nin transfer ettiği, 4 adadan oluşan bu yeni istasyon, 3 bin metrekarelik bir alana sahip. İstasyonda, 7 gün 24 saat boyunca açık bir market ve yıkama ünitesi de hizmet veriyor olacak.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir