Akaryakıt

Türkiye Petrolleri yatırımlarına devam ediyor

AA

Türkiye Petrolleri; Türkiye genelinde özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde açtığı yeni istasyonlarla 2019 yılı yatırım hedeflerini adım adım gerçekleştirirken, 2020 yılına ise emin adımlarla girdiğini bildirdi.

2019’un son çeyreğinde ülke genelinde yeni istasyonlar açan Türkiye Petrolleri; İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Trabzon gibi yoğun nüfuslu illere yaptığı yatırımlara yenilerini ekledi. İstasyon ağını genişletirken bir yandan da yenilenen modern market ve tuvalet konseptini tüm istasyonlarında uygulamaya devam ettiğini aktardı. İstanbul Pendik’te Çınar Akaryakıt, Trabzon’da Kadir Yılmaz Petrol, Muğla’da Lökler ve Yeni Elit Petrol; Amasya’da Öksüzler Petrol, Antalya’da SZR Petrol, Batman’da Kofan Petrol, Kırklareli’de Kurukahveciler Petrol, Mersin’de ise Beypet Petrol son 3 ayda Türkiye Petrolleri ailesine katılan istasyonlardan bazıları.

TÜRKİYE PETROLLERİ’NDEN İSTANBUL PENDİK’TE YENİ İSTASYON

Türkiye Petrolleri ve Çınar Akaryakıt işbirliği ile Pendik merkezde açılan bu yeni istasyon, yeni market konsepti ve geniş yıkama alanına sahip. Biri TP Gaz olmak üzere toplam 4 pompa adasına sahip olan istasyon, Pendik merkezde müşterilerini karşılamaya başladı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir