Akaryakıt

Türkiye Petrolleri ailesi Antalya’da bir araya geldi

AA

Türkiye Petrolleri, tüm yönetim ekibi ve Türkiye’nin dört bir yanındaki bayileri ile birlikte Antalya Belek Susesi Otel’de “Mükemmele Yolculuk” temasıyla büyük bir bayi toplantısı gerçekleşirdi. Ülkenin dört bir yanından geniş bir bayi katılımıyla gerçekleşen toplantıda bir yandan markanın gelecek hedefleri konuşulurken bir yandan da Türkiye Petrolleri çalışanları ve bayileri hep birlikte doyasıya eğlendi. 

Türkiye Petrolleri, 21-25 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya Belek Su Sesi Otel’de tüm bayileri ile birlikte Mükemmele Yolculuk temalı büyük bayi toplantısını gerçekleştirdi. Zülfikarlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İsfendiyar Zülfikari’nin önderliğinde gerçekleşen toplantıya, başta Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Seçkin Uçar olmak üzere tüm üst yönetim kadrosu, Genel Müdürlük çalışanlarının büyük bir kısmı ve Türkiye Petrolleri’nin işbirliği yaptığı birçok paydaş katıldı.

“BİZ BUGÜN BU NOKTAYA İNANÇLI BİR ŞEKİLDE ÇALIŞARAK GELDİK”

Bayilerin görüş ve yorumlarına sıkça yer verilen toplantıda ‘Mükemmele Yolculuk’ için yapılan planlamalardan ve yeniliklerden bahsedildi, 2020 hedefleri paylaşıldı. Zülfikarlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İsfendiyar Zülfikari, gala gecesinde yaptığı açılış konuşmasında Türkiye Petrolleri’nin gelecek hedeflerine değinirken “Biz bugün bu noktaya inançlı bir şekilde çalışarak geldik. Akaryakıt sektöründe oyunun kurallarını değiştirerek, birlikte yepyeni bir hikâye yazmak istiyoruz” dedi.

MARKANIN MÜKEMMELE VARDIRACAK YOL HARİTALARI BAYİLERLE PAYLAŞILDI

Özlem Yıldız’ın sunumuyla devam eden toplantıda, Satış Direktörü Şakir Memikoğlu Türkiye Petrolleri’nin 2020 hedeflerini anlatan geniş kapsamlı bir sunum yaparak markanın yolculuğunu mükemmele vardıracak yol haritalarını bayilerle paylaştı. Toplantı esnasında Edutainment ekibinin akaryakıt sektöründen esinlenerek kaleme aldığı skeçler bayilere keyif dolu anlar yaşatırken, toplantıya da ayrı bir renk kattı. Toplantıda yüzleri gülümseten bir başka detay ise Mehmet Kocabaş’tı. Ünlü konuşmacının yaratıcı düşünceyle ilgili eğlenceli sunumu bayilerden büyük alkış topladı. Toplantı sonrası ise tüm bayiler toplu fotoğraf çektirerek günü ölümsüzleştirdi.

Organizasyon boyunca bayiler, pazarlama departmanından satış departmanına, yatırım departmanından üst yönetime kadar tüm Türkiye Petrolleri ekibiyle bir arada, şeffaf bir ortamda diledikleri gibi iletişim kurma ve taleplerini direkt olarak iletme şansına sahip oldular.

TOPLANTIDA BÜYÜK BİR FUAR ALANI KURULDU

Tüm iş süreçlerinde her açıdan iş ortaklarına da fayda sağlamayı amaçlayan Türkiye Petrolleri, bu toplantıda da tedarikçileri ile bayilerini tek çatı altında topladı ve toplantıda büyük bir fuar alanı kurdu. Bütün iş ortaklarının ve bayilerinin iş ilişkilerini geliştirmelerine imkân sağlayan marka, bu fuar alanında yeni market konseptini de bayilerine tanıttı. Türkiye Petrolleri ekibi, bu alanda düzenlediği kokteyl ile de bayilerine, istasyonlarında uygulayabilecekleri yenilikleri örneklerle tanıtma şansı buldu.

HEDEFLERE BERABER YÜRÜMENİN GEREKLİLİĞİNE VURGU YAPILDI

Yalnızca toplantı odaklı değil aynı zamanda da eğlence odaklı ilerleyen organizasyon; ödüllü yarışmalar, yılın en’lerinin seçildiği ödül töreni, skeçler ve Ziynet Sali’nin sahne aldığı gala gecesi ile rengarenk geçti. Türkiye Petrolleri bayileri, organizasyon boyunca 2019 yılını değerlendirirken, 2020 hedefleri için moral ve motivasyon depoladı. Hedeflere beraber yürümenin gerekliliğine vurgu yapan Türkiye Petrolleri, bu toplantıyla bayileriyle birlikte büyük bir aile gibi olmanın tadını çıkardı.

‘ÇAĞIMIZIN GEREKSİNİMİ OLAN TEKNOLOJİK ALT YAPIYA YATIRIM YAPIYORUZ’

Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Seçkin Uçar ise Türkiye Petrolleri’nin tüm organizasyonunu yeniden tasarladıklarını belirterek, bayilerle birlikte çıkmaya hazırlandıkları mükemmele yolculuğu şu sözlerle anlattı; “Sizlerin hayatını kolaylaştıracak ulaşılabilir ve çözüm odaklı bir yönetim anlayışı benimsedik. Çağımızın gereksinimi olan her türlü teknolojik alt yapıya yatırım yapıyoruz. Büyüyen istasyon ağımız ile müşterilerin sürekli ulaşabildiği bir durak haline geliyoruz. Yaptığımız reklam ve kampanyalar ile öncelikli tercih edilen akaryakıt markası olma yolunda ilerliyoruz. Bugün olduğu gibi gelecekte de hep birlikte daha iyilerini başaracağımıza inanıyoruz. Sahip olduğumuz büyük değeri, Türkiye Petrolleri’ni, Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım şirketi yapmak için kolları sıvıyoruz.”Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir