Akaryakıt

Geleceğin yıldızları, PO sponsorluğunda buluştu

AA

Petrol Ofisi sponsorluğunda düzenlenen Niğde U12 Cup futbol turnuvası 12 kulübün katılımıyla gerçekleştirildi.

Petrol Ofisi’nin LPG markası PO/Gaz sponsorluğunda 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Niğde Anadolu FK, Niğde Valiliği ve Niğde Belediyesi iş birliği ile 5-6 Eylül’de Niğde U12 Cup futbol turnuvası düzenledi. İki gün süren turnuvada Fenerbahçe, Galatasaray, Altınordu, Niğde Anadolu, Ankaragücü, Malatyaspor, Sivasspor, Osmanlıspor, Adana Demirspor, Konyaspor, Gazişehir ve Gençlerbirliği futbol kulüplerinin, U12 takımları mücadele etti.

Petrol Ofisi’nden yapılan açıklamaya göre Türk futbolunun gelecekteki yıldız adaylarını buluşturan ve ilki düzenlenen Niğde U12 Cup turnuvası, her yıl gerçekleştirilerek gelenekselleşecek. Petrol Ofisi ile futbol öz kaynak sisteminin önemli kulüplerinden Altınordu’nun ‘Yol Arkadaşlığı’, bu turnuvaya da imza attı. Altınordu ile Türk futbolunun geleceğine doğru başlatılan bu yolculuk kapsamında Niğde Anadolu FK’ya PO/Gaz markasıyla forma sponsoru olan Petrol Ofisi, İzmir U12 Cup’tan sonra Niğde U12 Cup’a da destek verdi.

12 ÖNEMLİ KULÜP, U12 TAKIMLARIYLA KATILDI

Niğde 5 Şubat Stadı’nda, 12 takımın katılımı ile 5 Eylül Perşembe günü başlayan Niğde U12 Cup, aynı zamanda Niğde’de düzenlenen ilk futbol turnuvası unvanını aldı. Fenerbahçe, Galatasaray, Altınordu, Niğde Anadolu, Ankaragücü, Malatyaspor, Sivasspor, Osmanlıspor, Adana Demirspor, Konyaspor, Gazişehir ve Gençlerbirliği futbol kulüplerinin, U12 takımları ile katıldığı turnuva, 6 Eylül’deki final maçının ardından tamamlandı.

PO, TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNE YATIRIM YAPIYOR

Açıklamada Petrol Ofisi’nin bu topraklarda doğmuş ve ülkemiz olanakları ile kurulmuş köklü bir şirket olarak her alanda Türkiye’nin geleceğini düşündüğü belirtilerek “Bu doğrultuda Türkiye futbol öz kaynak sisteminin 1 numaralı kulübü Altınordu ile 2017 yılından bu yana felsefi birlikteliğe dayalı bir ‘yol arkadaşlığı’ yapıyor. Yine aynı yaklaşımla 2018 yılında Altınordu FK’nın hazırlayıcı takımı konumundaki Niğde Anadolu FK’ya da PO/Gaz markasıyla sponsor oldu. İzmir U12 Cup’ta olduğu gibi geleceğin yıldızları olacak küçük futbolcuları buluşturan Niğde U12 Cup’a da destek sağlıyor” ifadelerine yer verildi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir