Akaryakıt

Total’den MaxiPuan kampanyası

AA

TOTAL Oil Türkiye tarafından başlatılan kampanya ile Maximum üyesi TOTAL istasyonlarında ziyaretçiler, 40 TL’ye varan MaxiPuan kazanma şansı yakalıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre 16 Kasım – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olan kampanya ile Maximum üyesi TOTAL istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt ve otogaz harcamaları, 21 Ocak 2020’ye kadar kampanyaya katılan TOTAL istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alımında geçerli 40 TL MaxiPuan hediye kazandıracak.

Kampanyadan yararlanabilmek için kart sahiplerinin, Maximum Mobil uygulamasındaki “Kampanyalar” bölümünden, ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklaması gerektiği bildirildi. SMS göndererek kampanyaya katılmak isteyenlerin ise TOTAL yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesiyle birlikte İş Bankası sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahiplerinin 4402’ye, Maximum Programına dahil Ziraat Bankası Kredi Kartları sahiplerinin 4757’ye SMS göndermesinin ya da maximum.com.tr’deki “Kampanyaya Katılın” butonu üzerinden açılan formu doldurup “Gönder”e tıklamasının yeterli olacağı ifade edildi.

Kampanyaya katılan Total istasyonları listesine www.demirorenpetrol.com.tr adresinden ulaşılabilecek.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir