Akaryakıt

TOTAL’den İzmirlilere özel hediye yakıt kampanyası

AA

TOTAL istasyonlarının İzmir’e özel kampanyasıyla, Club TOTAL üyeleri İzmir Optimum ve Karşıyaka Hilltown AVM’deki alışverişlerinde anında kazanacak.

Şirketten yapılan açıklamaya göre Club TOTAL üyeleri, İzmir Optimum ve Karşıyaka Hilltown AVM’de yapacakları yılbaşı alışverişlerinde hediye yakıt puan kazanacak. 16 Aralık 2019 – 5 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, Club TOTAL üyeleri yaptıkları her 100 TL’lik alışverişe 10 TL, her 250 TL’lik alışverişe 25 TL ve her 500 TL’lik alışverişe 50TL hediye Club Total puan kazanacak. Hediye puanlar daha sonra, Club TOTAL üyesi TOTAL istasyonlarında, yakıt harcamalarında kullanılabilecek.

Açıklamada kampanyadan faydalanmak için, yapılan alışveriş sonrası AVM içerisinde yer alan danışma ve Club Total standlarına giderek verilecek kampanya kodunu, TOTAL Türkiye uygulamasında yer alan AVM özel kampanya bölümündeki “KAMPANYA KODUNU GİRİNİZ” alanına girmek ve ardından kodu onaylamak yeterli olacağı belirtildi.  Club TOTAL’in İzmir özel kampanyası, 5 Ocak 2020 tarihine kadar geçerli olacak.

Club Total hesabına yüklenen akaryakıt puanlarının, 20 Ocak 2020 tarihinden itibaren bir yıl boyunca Club Total üyesi Total istasyonlarında harcanabilecek. Kampanya ile ilgili daha fazla bilgiye Total Türkiye mobil uygulaması ve www.demirorenpetrol.com.tr ‘den ulaşılabilecek.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: #
Son güncelleme: 10:12 19 Aralık 2019