Akaryakıt

TOTAL’de Yüksel Yılmaz dönemi

yüksel yılmaz oyak Total
AA

OYAK tarafından satın alınan TOTAL Oil Türkiye’nin Genel Müdürlüğü görevine OYAK Holding Üye Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yüksel Yılmaz getirildi.

Geçtiğimiz haftalarda OYAK tarafından satın alınan TOTAL Oil Türkiye’nin Genel Müdürlüğü görevine ise OYAK Holding’de Üye Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan ve akaryakıt sektörünün yakından tanıdığı bir isim olan Yüksel Yılmaz getirildi.

YÜKSEL YILMAZ KİMDİR?

1977 yılında doğan Yüksel Yılmaz Lisans öğrenimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde, Yüksek Lisans Eğitimini Washington’daki Georgetown Üniversitesinde tamamladı. 2001-2014 yılları arasında Başbakanlık Teftiş Kurulu’nda, 2011-2013 yılları arasında Avrupa Konseyi’nde görev yapan Yılmaz, 2014-2017 yılları arasında BP Petrolleri A.Ş.’de görev yaptıktan sonra 2017 yılında OYAK Holding’e geçerek Üye Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirilmişti. Evli ve iki çocuk babası olan Yılmaz, İngilizce ve Almanca biliyor.Yorumlar

 1. Avatar Mehmet yüce dedi ki:

  Başarılı bir isim. İleriki yıllarda devlet yönetim kademesinde olacağını düşünüyorum. enerji sektöründe büyük ve güzel projelere imza atacak.
  Hayırlı olsun.

 2. Avatar Eda G.GEZEN dedi ki:

  Hayırlı ve uğurlu olsun Sektörü bilen değerli bir isim kendisini EPDK da tanımıştım ..Başarılarının devamını dilerim.

 3. Avatar Serdar dedi ki:

  Oyak bu sektörde yeni değil tecrübeli ve tecrübeli
  Genel müdür Ülkemize hayırlı olsun oyak sektörün en iyisi total alması çok iyi oldu başarılar dilerim Oyak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir