Akaryakıt

Total Oil Türkiye, Basketbol Milli Takımları ana sponsoru oldu

AA

Total Oil Türkiye, Basketbol Milli Takımları ana sponsoru oldu. Total Oil Türkiye,  Türkiye Basketbol Federasyonu ile imzaladığı anlaşma çerçevesinde Basketbol Milli Takımlarını 3 yıl boyunca destekleyecek, Milli Takım formalarının sırtında Total ve Demirören logoları yer alacak.

Total Oil Türkiye, Türkiye Basketbol Federasyonu ile imzaladığı anlaşma ile Basketbol Milli Takımlarının ana sponsoru oldu. İmza töreni, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, Total Oil Türkiye ve Demirören Grubu Şirketleri Yöneticileri, Türkiye Basketbol Federasyonu Temsilcileri, spor camiası ve basın mensuplarının katılımıyla, Ortaköy Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşti.

“DEMİRÖREN HOLDİNG, GÜCÜMÜZE GÜÇ KATACAKTIR”

Bu önemli iş birliğinin imza töreninde konuşan Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu; “Türkiye’de basketbol ailesi olarak büyük, güçlü ve başarılı bir aileyiz. Mutluluğumuz birbirimize olan inancımızdan kaynaklanıyor. Sporcularımız, kulüplerimiz, sponsorlarımız, idarecilerimiz ve basın mensubu arkadaşlarımızla ortak hedef ve arzularımız var. Bu hedeflere ulaşmak için yine ortak bir çalışma hayata geçirmemiz gerekiyor. Bu anlamda basketbol ailemizin yeni üyesi Total İstasyonları ve Demirören Holding, yürüdüğümüz bu şanlı yolda gücümüze güç katacaktır. Başta Rahmetli büyüğümüz Erdoğan Demirören, ardından abim ve başkanım Sayın Yıldırım Demirören, çalışmaları ile yıllardır Türk sporuna değerli katkılarda bulunmuş ve en önemli sorumlulukların altından başarı ile kalkmıştır. Bu nedenle Demirören Ailesi’nin Total İstasyonları ile toplumumuzun buluşma noktası olarak basketbolu seçmiş olmaları benim için herhangi bir sponsorluktan çok daha fazla değerlidir.” dedi.

“BASKETBOLU DESTEKLİYOR OLMAK BİZE KIVANÇ VERİYOR”

Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören ise konuşmasında Türk Basketboluna destek olmaktan büyük gurur duyduklarını ifade etti.  Yıldırım Demirören; “Bu iş birliği bizim için çok değerli ve anlamlı. Çünkü, Milli Takımlarımız tüm Türkiye için gurur kaynağı. Bugün, Total Oil Türkiye markamızla Türkiye’nin gururu Basketbol Milli Takımlarımızın ana sponsoru olduk. Türkiye Basketbol Federasyonu ile yaptığımız bu anlaşma ile ülkemizi en iyi şekilde temsil eden, bizlere büyük başarılar yaşatan Basketbol Milli Takımlarımızı destekliyor olmaktan dolayı mutluyuz. Türk basketbolu, her geçen gün çok daha iyi noktalara geliyor. Genç nesillerin bu spora ilgisini artırmak ve gelişen basketbolu destekliyor olmak bize kıvanç veriyor. Bu vesile ile Basketbol Federasyonu Başkanımız Hidayet Türkoğlu’na, onun nezdinde tüm Basketbol Federasyonuna ve sporcularımıza, ülkemize ve milletimize yaptığınız katkılar için teşekkür ediyorum. Hepimizin övünç kaynağı olan basketbolcularımıza önümüzdeki müsabakalarında başarılar diliyorum” dedi.

‘ENERJİSİ GÜZEL TAKIM’ BASKETBOLUN ENERJİSİNİ ARTTIRACAK

2021 yılı sonuna kadar devam edecek anlaşma kapsamında Total Oil Türkiye, Basketbol Milli Takımlarını 3 yıl boyunca destekleyecek. Milli Takım formalarının sırtında Total ve Demirören logoları yer alacak.

Türkiye’de akaryakıt sektörünü Eurodiesel, mobil ödeme, ozonla hijyen gibi birçok yenilikçi teknolojiyle tanıştıran Total Oil Türkiye, 500’ün üzerinde istasyonu ve Türkiye çapındaki geniş dağıtım ağı ile müşterilerine kaliteli hizmet ve yüksek performanslı ürünler sunuyor.

Türkiye’ye hak ettiği en iyi ürün ve hizmetleri sunma anlayışıyla çalışan Total Oil Türkiye, tüm iletişim çalışmalarında Türkiye’nin ve insanının güzelliklerine değiniyor ve ‘Türkiye’nin Enerjisi Güzel’ söylemiyle günlük hayat mücadelesinde insanımıza enerji katmayı amaçlıyor.

Total Oil Türkiye şimdi de ‘Enerjisi Güzel Takım’ söylemi altında gerçekleştireceği katkılarla Basketbol Milli Takımlarının enerjisini daha da artıracak.

 TOTAL’DEN MİLLİ TAKIMA ÖZEL REKLAM FİLMİ

Total Oil Türkiye, 6 Ağustos tarihi itibariyle yayına giren reklam filminde ‘Enerjisi Güzel Takım’ sloganıyla, önümüzdeki günlerde Dünya Basketbol Şampiyonası’na katılmaya hazırlanan Türkiye Basketbol A Milli Erkek Takımına başarı ve şans diliyor.

Total istasyonunda geçen filmde, takım otobüsüyle istasyona uğrayan Milli Takım oyuncuları bir anda kendilerini bir sürpriz kutlamanın içinde buluyorlar. Adlarının anons edilmesiyle şaşıran Milli oyuncularımız, bir anda aslında onları uğurlamak için oraya gelmiş bayraklı, formalı, atkılı taraftarlar, müşteriler ve Total çalışanlarıyla karşılaşıyorlar. ‘Bu Takım Çok Özel, Enerjimiz Güzel’, ‘Haydi Enerjisi Güzel Takım, Yepyeni Zaferlere!’ sloganlarıyla Milli Takım kendisine yakışır görkemli bir kutlamayla Dünya Şampiyonası’na yolcu ediliyor.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir