Akaryakıt

Torbalı’da abone merkezi sevinci

AA

İzmir’in doğalgaz dağıtım ve işletmesini üstlenen İzmir Doğalgaz, İzmirlilere hizmet verebilmek için Torbalı abone merkezini açtı. Yeni şube mevcut abonelere ve abone olmak isteyen tüm İzmirlilere bölge ayrımı olmaksızın hizmet verecek.

Aralık 2006 yılında doğalgazla buluşan Torbalı, gerçekleştirilen törenle abone merkezine de kavuştu. İzmir Doğalgaz Genel Müdür Yardımcısı Cebrail Özdemir, Torbalı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Olgun, Meclis Başkanı Erkan Aksoy, Torbalı Ticaret Odası meclis üyeleri, iç tesisat firma yetkilileri, İzmir Doğalgaz çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

Tören sonrasında yeni açılan abone merkezinden ilk abonelik işlemini Yemişlik Mahallesi’nde yaşayan Raziye Durmazkul gerçekleştirdi. Yeni şube abonelik başta olmak üzere diğer tüm işlemler için bölge ayrımı olmaksızın hizmet verecek.

Abone merkezi tüm İzmir’e hizmet verecek

Törende bir konuşma yapan Genel Müdür Yardımcısı Cebrail Özdemir, on ikinci abone merkezlerinin açılışını Torbalı’da yaptıklarını belirterek, “İş ve sosyal yaşamın bütün olduğu Torbalı’da merkezimizin faaliyete geçmesiyle birlikte doğalgazla ilgili tüm hizmetleri bölge halkına sunuyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Vatandaşlarımız cumartesi günleri de dâhil olmak üzere abone merkezimizden abonelik işlemlerini, fatura ve taksit ödemelerini, gaz açma ve kapama işlemlerini zaman kaybetmeden ve hızlı bir şekilde İzmir’e ya da diğer yakın ilçelerde bulunan abone merkezlerimize gitmeden gerçekleştirebilecekler” dedi. Torbalı bölgesinde bu yıl 2 yeni bölgede doğalgaz altyapı çalışması yaptıklarını belirten Özdemir, “Şirket olarak yatırım faaliyetlerimizle birlikte işletme faaliyetlerimizi de en üst seviyede sürdürüyoruz. Ancak Torbalı’da önceki yatırımlarımızdan kalan ve içinde hiç abone olmayan çok sayıda binamız bulunmaktadır. Eski ve yeni yatırım bölgelerimizde yaşayan vatandaşlarınızdan beklentimiz bir an önce abonelik işlemlerini yaparak doğalgazın nimetlerinden faydalanmalarıdır” diye konuştu.

Torbalı Ticaret Odası Başkanı Abdulvahap Olgun ise uzun süredir İzmir Doğalgaz’ın Torbalı’ya bir abone merkezi açması için gayret gösterdiklerini belirterek, “İlçemizde abone merkezi ciddi bir ihtiyaçtı. Bugünkü açılışı ile birlikte bu ihtiyacın da giderildiğini düşünüyorum. Daha önce KOSGEB, İŞKUR ve SSK’nın ilçemizde hizmet vermelerini sağlamıştık. Şimdi bu kurumlarımız daha geniş binalara taşındılar. İlçemize gelen tüm kurumlar ilginin yoğunluğunu görünce büyümeye gitti. Umuyoruz ki, İzmir Doğalgaz’da yakın zamanda ilçemizde büyümeye gidecektir. Buradan, abone merkezinin açılışı konusunda önemli desteklerini gördüğümüz İzmir Doğalgaz’ın değerli Genel Müdürü Sayın Ahmet Yetik’e de içtenlikle teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Özdemir ve Olgun diğer katılımcılarla birlikte açılış kurdelesini kesti. Açılışın ardından çok sayıda vatandaş başta abonelik işlemleri olmak üzere işlemlerini yaptırmaya başladı.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir