Akaryakıt

Tora’dan hijyenik istasyon tuvaletleri için Ozonmatik

AA

Tora, Ozonmatik ürünü ile akaryakıt istasyonlarındaki tuvaletlerin daha hijyenik ve temiz olmasını sağlayarak, oluşabilecek enfeksiyon ve hastalıklara yol açacak mikropların oluşmasını engelliyor.

Akaryakıt istasyonlarındaki tuvaletlerin temiz ve sağlıklı olması, istasyona gelen müşterilerin beklentilerinin başında geliyor. Tora, Ozonmatik ürünü ile akaryakıt istasyonlarındaki tuvaletlerde mikropların yayılma riskini azaltarak, hijyenik bir ortam oluşmasını sağlıyor.

Tuvalette yerlerin ve yüzeylerin düzgün ve düzenli bir biçimde temizlenmesi mikropların yayılma riskini azaltarak, enfeksiyon riskini düşürüyor. Aksi durumda, duvarda ve yer karolarında küfler oluşarak enfeksiyon oluşumuna ve alerjik reaksiyonlara neden olarak kötü kokuları da beraberinde getiriyor.

OZONMATİK KULLANARAK SAĞLIKLI BİR ORTAM OLUŞTURUN

Ozonmatik, mevcut koku gidericiler gibi ortama yapay çiçek, okyanus, odun kokusu vermez. Oluşmuş kötü havayı dezenfekte ederek, sağlıklı ve kaliteli bir hava oluşmasına yardımcı olur. Bununla beraber mikropların yayılma riski azalır, enfeksiyonlardan koruyarak, hijyenik bir ortam oluşmasını sağlar.

Ozon gazı hem atmosferi hem de yer kürede biyolojik hayatı korur. Oksijen, doğada iki oksijen atomunu içeren bir molekül halinde dolaşır. Bu moleküle bir oksijen atomumun daha bağlanmasıyla ozon oluşur. Ozon, oksijen gazının güçlü bir elektrik akımı yardımıyla enerjilendirilmiş ve 3 moleküllü hale getirilmiş şeklidir.

Doğada özellikle şimşek ve yıldırımların çok olduğu hava koşullarında havadaki deniz kokusu, iyot kokusu şeklinde hissedilir. Günlük hayatta ise, havayı temizlemek, kokuları gidermek, dezenfekte etmek ve güçlü oksidasyon etkisinden faydalanmak için kullanılır. Ozon kararsız ve son derece reaktif bir bileşen olduğundan, normal koşullarda hızlı bir şekilde moleküler oksijene ve serbest oksijen atomlarına ayrışır bunun yan etkisi yoktur.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: #
Son güncelleme: 14:26 4 Nisan 2018