Akaryakıt

Tora, 400 Alpet akaryakıt istasyonunda

AA

Altınbaş Holding Enerji Grubu şirketlerinden ALPET, KKTC’deki Tank Temizliği projesinden sonra, Türkiye’deki akaryakıt istasyonlarının Tank Temizliği projesinde Tora ile çalıştı. Türkiye genelindeki 400’e yakın akaryakıt istasyonunda yapılması planlanan akaryakıt tank temizliği operasyonu ile sürdürülebilir yakıt kalitesi ve dolayısıyla artan müşteri memnuniyeti amaçlanıyor.

 

Türkiye geneline yayılmış 20 ekibindeki 65 uzman personeli ile yılda 5 binin üzerinde akaryakıt istasyonunda bakım faaliyetleri yürüten Tora, bugüne kadar 280 binin üzerinde akaryakıt tankının temizliğini gerçekleştirdi. Tank temizliği gerçekleştirildikten sonra ayrılan tortular dikkatlice muhafaza edilerek, doğaya karışmadan MOTAT sistemine kayıtlı Ulusal Atık Taşıma Lisansına sahip atık tankerleri ile bertaraf tesislerine taşınıyor. Çevre kirliliğini önleyerek yapılan tank temizliği ile Alpet istasyonları temiz ve tehlikeden arındırılmış bir şekilde bırakılıyor. Bugüne kadar toplamda 6 milyon litre tehlikeli atık Ulusal Atık Taşıma Lisanslı Tankerler ile Lisanslı Atık Bertaraf tesislerine taşındı.

 

Tora bakım ekipleri, yeraltı akaryakıt tank temizliğini yeni nesil Tank Temizliği ekipmanları ile gerçekleştirerek, herhangi bir hataya yol açabilecek unsurları minimum seviyeye indiriyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir