Akaryakıt

Tekser ve Aytemiz’den iş birliği

AA

 

Tekser Self Servis Projesi ile el barası montajı kapsamında Aytemiz’le iş ortaklığı yaptı. Yapılan iş birliğine göre Aytemiz istasyonlarının el barası montajını Tekser yapacak.

Aytemiz Self Servis Projesi ile el barası montajı kapsamında istasyon genel topraklama ölçümleri yapılmakla beraber aynı zamanda tank sahası kontrolleri, dolum-nefeslik bölgesi kontrolleri, LPG kontrolleri, Yıkama alanı kontrolleri, Kompresör/Jeneratör/UPS/Regülatör kontrolleri yapılıyor. Bu kapsamda Aytemiz iş ortağı olarak Tekser’le anlaştı.

DİSPENSERLAR DETAYLI VE HASSAS ŞEKİLDE KONTROL EDİLİYOR
TEKSER’in, self servis dispenser üzerinde müşterilere risk oluşturabilecek her türlü sorunu ortadan kaldırmak için dispenserları detaylı ve hassas şekilde kontrol ettiği açıklandı. Self servis adası müşteri için uygun olduktan sonra el bara montajı dispenserın 2 yüzü içinde monte edilip, el baralarının topraklama ölçümü yapılarak standart değerler içinde olması kontrol ediliyor. Statik ölçümler yapılarak el barasının uygunluğu kontrol edilip, montaj işlemi tamamlanıyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir