Akaryakıt

Süleyman Mümin Bulut düzenlenen etkinlikle anıldı

AA

Geçtiğimiz Mayıs ayında hayatını kaybeden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü Yabancı Sermaye Koordinasyon Daire Başkanı Süleyman Mümin Bulut, Bakanlık binasında düzenlenen etkinlikle anıldı.

Sibel ACAR-ANKARA/ Düzenlenen programa Uluslararası Enerji Ajansı Başkanı Dr. Fatih Birol, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Alparslan Bayraktar, Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan ve merhum Süleyman Mümin Bulut’un ailesinin yanı sıra mesai arkadaşları katıldı.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Alparslan Bayraktar ve Uluslararası Enerji Ajansı Başkanı Dr. Fatih Birol’un kaybettikleri mesai arkadaşları hakkında görüşlerini katılımcılarla paylaşmasının ardından merhum Bulut’un ailesine günün anlam ve önemine binaen hediye takdim edildi.
Programa, Uluslararası Enerji Ajansı Başkanı Dr. Fatih Birol’un gerçekleştirdiği “Küresel Enerji Gelişmeleri” sunumuyla devam edildi. Birol, ulusal ve uluslararası gelişmeleri Bakanlık personeliyle paylaştı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir