Akaryakıt

Shell&Turcas, 350’inci Shell Select Market’i hizmete açtı

AA

Shell&Turcas, Shell Select Market sayısını 42 şehirde 350’ye çıkardı. Misafirler, kahveden sandviçe, soğuk sıkım meyve suyundan çiğ köfteye 1500 farklı ürüne Shell Select Market’lerde ulaşabiliyor. Shell&Turcas, 2020 yılında Shell Select Market sayısını 500’e çıkartmayı hedefliyor.

“Shell, dünyanın tek marka çatısı altında konumlanan en büyük perakende şirketi”

İstasyonlarımızı ziyaret eden her 2 kişiden birinin Shell Select marketi de ziyaret ettiğini söyleyen Shell & Turcas Akaryakıt Dışı Ürün ve Hizmetler Direktörü Teoman Özben: “Türkiye çapında 42 şehirde 350 noktaya ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. En büyük amacımız, misafirlerimizin zamanlarını verimli şekilde kullanmalarına yardımcı olarak hayatlarını kolaylaştırmak, onların yolculuklarına ve molalarına değer katmak. Hedefimiz, 2020 yılında Shell Select Market sayısını 500’e ulaştırmak.”

Teoman Özben, Shell Select Marketlerde satılan ürünleri misafirleri dinleyerek geliştirdiklerini belirtiyor: “Shell Select marketlerde Shell’in kendi ürünleri de dahil 11 kategoride yaklaşık 1.500 ürün bulunuyor. Ürünlerimizi misafirlerimizi dinleyerek, onların ihtiyaçlarını dikkate alarak geliştiriyoruz. Özellikle kendi markamız ‘deli2go’ ürünleri misafirlerimiz tarafından beğeniliyor. Shell için özel formül ile hazırlanan patentli sandviçlerimiz öne çıkıyor. Son dönemde misafirlerimizin beğenisine sunduğumuz deli2go çiğ köfte ürünümüz de yoğun talep görüyor. Sos ve çiğ köftenin dürüm halinde aynı pakette sunulduğu ürün, acıkan ve geleneksel bir tat arayan fakat vakti olmayan misafirler için lezzetli bir seçim olarak ön plana çıkıyor.”

Kahve alanında Starbucks ve Kahve Dünyası ile başarılı iş birliklerinin devam ettiğini belirten Teoman Özben, 2018 yılı sonunda 2 milyon adet deli2go sandviç ve 2.5 milyon bardak kahve satmayı hedeflediklerini paylaştı.

Shell & Turcas’ın “Engelsiz Hizmet Alanı” sayısı 500 istasyona ulaştıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son güncelleme: 16:12 7 Aralık 2018