Akaryakıt

Shell’den 1 milyon TL değerinde hediye yakıt kampanyası

AA

 

Shell & Turcas, 30 Mayıs – 18 Ağustos 2019 tarihleri arasında Türkiye genelindeki istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alan 500 kişiye, toplamda 1 milyon TL değerinde yakıt hediye edecek.

Shell & Turcas, Milli Piyango İdaresi’nden aldığı izin ile düzenlediği ‘Büyük Çekiliş Kampanyası’ ile 500 kişiye toplamda 1 milyon TL değerinde yakıt puan hediye edecek.
30 Mayıs’ta başlayan ve 18 Ağustos 2019 tarihine kadar devam edecek kampanya dahilinde, Türkiye genelindeki Shell & Turcas istasyonlarından tek seferde 75 TL ve üzeri benzin, dizel veya otogaz alışverişi yapan tüm Shell ClubSmart kart üyeleri her yaptıkları 75 TL’lik alım için bir çekiliş hakkı kazanacak.

ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN SHELL CLUBSMART KARTA SAHİP OLMAK YETERLİ
Katılım üst limitinin olmadığı kampanya kapsamında katılımcılar alımları doğrultusunda kampanyaya istedikleri kadar çekiliş hakkı ile katılıp, kazanma şanslarını arttırabilecekler. Katılımcıların çekilişe katılım sağlamaları için sistemde tanımlı, aktif bir Shell ClubSmart karta sahip olmaları yeterli.
Shell ClubSmart kart sahiplerine yönelik kampanyanın çekilişi 04 Eylül 2019 tarihinde yapılacak. Kazanan talihliler ise 10 Eylül 2019 tarihli Takvim gazetesi Türkiye baskısında duyurulacak.

YAKIT PUANLAR 10 MAYIS 2020’YE KADAR KULLANILABİLECEK
İkramiye almaya hak kazanan her bir katılımcının Shell ClubSmart kartına 2 bin TL değerinde hediye yakıt karşılığında puan yüklemesi yapılacak. Kampanya kapsamında kazanılan yakıt puanlar, 10 Mayıs 2020 tarihine kadar kullanılabilecek.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir