Akaryakıt

Shell & Turcas Sidney’den üç ödülle döndü

AA

 

Shell’in Global Perakende Satışlar içindeki en önemli organizasyonlarından biri olan ve bu yıl Sidney’de 61 ülkeden 1400 çalışanın katılımıyla düzenlenen “Smiling Stars – Parlayan Yıldızlar” programında Shell & Turcas üç kategoride ödül aldı.

Shell’in Global Perakende Satışlar içindeki en önemli organizasyonlardan biri olan ve şirketin faaliyet gösterdiği 61 ülkeden 1400 çalışanın yarıştığı Farkı Yaratan İnsandır Programı’nın 2018 yılı ödülleri, Haziran ayında Sidney’de düzenlenen törende sahiplerini buldu.

Shell’in faaliyet gösterdiği tüm ülkelerdeki en iyi bayileri, acenteleri, en iyi ön saha ve market çalışanları ile perakende satış birimlerindeki en başarılı çalışanlarının 5 ayrı kategoride ödüllendirildiği Smiling Stars yarışmasında, Shell &Turcas üç dalda ödül aldı.

SMILING STARS YARIŞMASI 12 YILDIR DÜZENLENİYOR

Küresel çapta 12 yıldır düzenlenen yarışmada Shell &Turcas ekibinden Nejat Tarhan, Yılın Bölge Müdürü seçildi. Shell Türkiye Filo Çözümleri ekibinden Nazlı Altunel de Yılın Satış Müdürü seçildi.

Mert Oygur, Büşra Kayrak, Mustafa Erin, Coşkun Dönge ve Serhat Ulaşkan’dan oluşan Shell Türkiye’nin “Lavanta Proje Ekibi” operasyonel mükemmeliyet ve müşteri deneyimi alanında da küresel çapta fark yaratan ekip ödülüne layık görüldü.

‘İŞ ORTAKLARIMIZIN GÜLER YÜZLÜ VE KALİTELİ HİZMETİ BİZİ FARKLILAŞTIRIYOR’

Shell & Turcas CEO’su Felix Faber, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Shell & Turcas olarak, Türkiye’deki 1000’i aşkın istasyonumuzda, günde 1 milyondan fazla misafirimize, yenilikçi ürün ve hizmetler sunuyoruz. İstasyonlarımızı misafirlerimizin yakıt dışındaki ihtiyaçlarını da karşıladıkları keyifli bir perakende noktasına dönüştürürken iş ortaklarımızın bu alanda verdikleri güler yüzlü ve kaliteli hizmet, bizi farklılaştırıyor. Her zaman temiz ve her şeyin çalışır durumda olduğu bir istasyon sunan ve müşterilerini misafir gibi ağırlayan Shell çalışanlarını elde ettikleri bu başarılarından dolayı kutluyorum. Bize bu gururu yaşatan iş ortaklarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyor, hep birlikte imza atacağımız daha nice başarılarımızın 2019 yılında da devamını diliyorum.”Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir