Akaryakıt

Shell Bozkan Petrol’den kadına şiddete karşı anlamlı hareket

AA

Antalya’daki Shell bayisinin yetkilileri, istasyon girişine astıkları pankartla ‘Kadına şiddete birlikte mücadele edelim’ mesajı verdi.

Antalya Lara’da hizmet veren Shell bayilerinden Bozkan Petrol, son dönemde artış gösteren kadına şiddet olaylarına karşı anlamlı bir harekete imza attı. Yetkililerin istasyon girişine astıkları pankart, sosyal medyada da büyük ilgi gördü.

İstasyona asılan dev pankartla şiddet mağduru olan ya da rahatsız edildiğini hisseden kadınlara seslenen istasyon yetkilileri, “Nerede olursanız olun rahatsız edildiğinizi, takip edildiğinizi hissettiğiniz veya fark ettiğiniz an, hiç çekinmeden buraya koşun. Gerisini biz hallederiz” mesajı verdi. İstasyon yetkilileri, bu tür bir olayda rahatsız edildiğini düşünen kadınları polise veya evlerine ulaştırmayı taahhüt etti. Pankartın devamında yer alan “Hepimiz kötü değiliz, çürüklerden birlikte kurtulacağız” mesajı da beğeni topladı.

Sosyal medyada pankartı paylaşan kullanıcılar, istasyon yetkililerin bu anlamlı hareketine büyük destek verdi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son güncelleme: 15:53 11 Ocak 2020