Akaryakıt

Şehir Hastanelerine TORA dokunuşu

TORA
AA

TORA, koronavirüsle mücadelenin sürdüğü bu süreçte Şehir Hastanelerinin altyapı çalışmalarında yerini aldı.

Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkileyen koronavirüs salgını sonrası sağlık tesis ve kuruluşlarının önemi bir kez daha ortaya çıktı. TORA da konuyla ilgili bir açıklama yayımlayarak virüsle mücadelede hem şimdi hem de gelecekte önemli roller üstlenecek sağlık tesislerinin altyapı çalışmalarında yerini aldığını duyurdu.

Elazığ ve Bursa Şehir Hastaneleri’nde enerji ve ısı merkezlerinin ihtiyacı olan akaryakıt altyapı ve üst yapı tesislerinin başarılı bir şekilde tamamlanarak devreye alındığını hatırlatan TORA, “Sağlık çalışanlarımız ve hastaların sağlık ve konforu için kritik öneme haiz olan bu tesisler sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir” açıklamasını yaptı.

Salgın haberlerinin ardından yapımı devam eden Başakşehir Şehir Hastanesinin açılışının erken tarihe alınması ile tüm mühendislik ekibinin ve teknik çalışanlarının beklenenden daha hızlı bir şekilde altyapı tesislerini tamamladığını bildiren TORA, bu tesislerin de devreye alındığı bilgisini verdi.

TORA’nın konuyla ilgili açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“Salgınla mücadelede önemli bir rol üstlenecek olan hastanemizdeki hizmet sürekliliği açısından kritik öneme sahip olan enerji merkezleri ile ısıtma ve soğutma tesislerinin ihtiyaç duyduğu akaryakıt tesisleri hatasız bir şekilde TORA güvencesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Bu savaşta ön planda olmak bizler için bir kıvanç kaynağı olmuştur.”

TORA, virüs ve salgın hastalıklarla mücadelede ön saflarda olmaya devam edeceğini de açıkladı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir