Akaryakıt

Ramil Guliyev, RM İstanbul’un desteğiyle yeni zaferlere koşacak

AA

200 metrede Dünya ve Avrupa şampiyonu olan milli atlet Ramil Guliyev’e RM İstanbul Reklamcılık A.Ş sponsor oldu.

Bu kapsamda gerçekleştirilen sponsorluk anlaşmasının imza töreni Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde gerçekleştirildi. Törene Yönetim Kurulu Üyelerinden Kemal Danabaş, Sertaç Komsuoğlu ve Turhan Şahin ile RM İstanbul Reklamcılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akıncı, Amatör Şubeler Koordinatörü Fikret Çetinkaya ve Atletizm Şube Sorumlusu Gürsel Özyurt katıldı.

Milli atlete destek olan RM İstanbul Reklamcılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akıncı, “RM İstanbul olarak, Dünya Şampiyonu Atletimiz Ramil Guliyev’in sponsorluğunu üstlenmiş bulunmaktayız. Türk bayrağının uluslararası organizasyonlarda dalgalanmasına bir nebze de olsa katkımız olması bizlere büyük bir gurur vermektedir” dedi.

Türkiye’nin ve dünyanın en önde gelen markalarına hizmet veren ve alanında bir dünya markası olmayı hedefleyen RM İstanbul’un bu hedefinin, Ramil Guliyev’in başarılı spor kariyeriyle birebir örtüştüğünü ifade eden Akıncı, “Sporun ve sporcunun gelişmesi, sevdirilmesi, geniş toplum katmanlarına yaygınlaştırılması için yalnızca kamunun çaba göstermesi yeterli olmaz. Özel sektörün de spora ve sporcuya destek vermesi şart. Biz de kuruluşumuzun en önemli misyonlarından birisi olan, toplumsal kalkınmaya destek misyonu çerçevesinde bu sponsorluğa imza atmış bulunuyoruz. İmkanlarımız çerçevesinde bundan sonra da bu tarz sponsorluklarımız devam edecek” diye konuştu.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son güncelleme: 9:36 19 Mart 2019