Akaryakıt

PÜİS’ten “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına destek

23 nisan Püis-İmran Okumuş koronavirüs akaryakıt prim 19 Mayıs
AA

PÜİS Genel Başkanı Okumuş, “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına destek olmak için üyelerine, 2020 aidatlarını ve zekatlarını kampanyaya bağışlama çağrısında bulundu.

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası’ndan (PÜİS), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” sloganıyla başlattığı milli dayanışma kampanyasına önemli bir destek geldi. PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş, kampanyaya destek vermek için üyelerine 2020 yılı üye aidatlarını ve zekatlarını kampanyaya bağışlamaları çağrısında bulundu.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Genel Başkan İmran Okumuş şunları söyledi:

“Koronavirüs salgını tüm dünyayı kasıp kavuruyor. Mart ayının ortasından itibaren ülkemizde de görülen ve etkisi günden güne artan virüs salgınının yok olması, vatandaşlarımızın bir süre evde kalmalarına bağlı. Bu süreçte evine ekmek götürmek için dışarıda çalışmak zorunda olan ailelere yardım amacıyla Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasını PÜİS olarak sonuna kadar destekliyoruz.”

”ÜYE AİDATLARINI VE ZEKATLARI KAMPANYAYA BAĞIŞLAYIN”

“Bu amaçla üyelerimize 2020 yılı üyelik aidatlarını ve bu yılki zekatlarını Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı kampanyaya bağışlamaları çağrısında bulunduk.

Sendikamızın üye tabanını oluşturan akaryakıt ve otogaz istasyonu sahipleri, her zaman devletimizin yanında yer almış, özellikle zor zamanlarda elini her zaman taşın altına koymuştur. Üyelerimizin, bugün de aynı bilinçle hareket edeceklerine ve kampanyaya büyük destek vereceklerine inanıyorum.

Yaşadığımız bu zor günleri, ben değil, biz olabilirsek aşabiliriz. Yarınların güzel olacağı inancıyla Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı kampanyanın ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

“Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyası başlatıldıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir