Akaryakıt

PÜİS İstanbul bayileri toplantısı yapıldı

AA

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS), İstanbul Ticaret Odası Akaryakıt Meslek Komitesi seçimleri için adayların tanıtılması amacıyla İstanbul bayileriyle bir araya geldi.
Toplantıda sektörel sorunlar hakkında konuşma yapan PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş, “Kasım 2017’de rafineri, dağıtıcı ve bayi konusunda 25 sorun belirledik. Sorunların çözüm önerilerini yönetim kurullarında aldığımız kararlarla maddeler halinde sıralayarak Bakanlıklarımız ve EPDK’ya götürüyoruz. Ankara’nın da desteğiyle bu sorunları çözmeye yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Bu yıl Ocak ayında başlatılan çalışmalarla en büyük desteğin EPDK’dan geldiğini vurgulayan ve bu konuda EPDK’ya teşekkür eden Okumuş, ”Bayileri hiçbir şekilde mağdur etmemeye çalışıyoruz. Kaçakçılık dışında sorun yaşayan bayileriAnkara’ya davet ediyoruz. Hukukçularla sorunlar analiz edildikten sonra durumu EPDK’ya sunuyoruz. Bu şekilde 100 bayinin sorunu çözdük” dedi.

Toplantıda adaylar açıklandı
İstanbul Ticaret Odası Akaryakıt Meslek Komitesine aday olan isimler sırasıyla şöyle;
Marina Petrolcülük Ali Tutuk, TAPED Akaryakıt Tamer Osman Ağaoğlu, Güvenok Lojistik Dağıtım Ali Öztürk, Yılmazlar Petrol Volkan Yılmaz, Atak Petrol Erhan Yıldız ve Adamar Petrol’den Halil Karaman.Yorumlar

  1. abdullah demir dedi ki:

    400 akaryakıt istasyon sahipleri için yapılan çalışmanız ne aşamada teşekkür ederim

  2. Tekin dedi ki:

    Km tahdidinden dolayı mağdur edilmiş AKARYAKIT istasyonları icin bir çalışmanız var mı ne aşamada saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son güncelleme: 16:24 31 Mart 2018