Akaryakıt

Profilo Ödeme Sistemleri self servis hizmetini desteklemeye devam ediyor

AA

Profilo Ödeme Sistemleri’nin geliştirdiği, ‘Self Servis’ kullanım özelliği olan Pompa Yazarkasa Profilo YK 3205 S, Asis PSensör kamera ile plaka okuma sistemine entegre olarak geliştirildi ve Aytemiz istasyonlarında kullanılmaya başlandı. Kullanıcılar Profilo YK 3205 S ile hızlı ve kolay bir şekilde yakıt alabilecek.

Uzun yıllar ABD ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkede kullanılan self servis uygulaması ile tüketiciler, araçlarına yakıtlarını kendileri doldurup ödemelerini yapabiliyor.

Ülkemizde ilk olarak 2011 yılında PETLINE istasyonlarında self servis kullanıcılarıyla buluşan Profilo YK 3205 S, bugün ise Asis PSensör kamera ile plaka okuma sistemine entegre olarak yeniden geliştirildi ve Aytemiz istasyonlarında kullanılmaya başlandı.

Self servis uygulaması ile yakıt alımı ve ödeme hızlı bir şekilde tamamlanabiliyor

Sürücü, akaryakıt istasyonundaki pompa adasına girdiğinde, kurulan hassas kamera ile plaka tanımlaması yapılıyor ve işlem dokunmatik ekran aracılığıyla başlatılıyor. Yakıt tabancasının aracın deposuna yerleştirilmesi, kiosk ekranındaki yönlendirmeler ve ödemenin tamamlanmasından sonra yakıt pompası aktif hale geliyor. Profilo YK 3205 S’in kullanıcı dostu menüsü ve sesli yönlendirmeleri içeren kiosk sayesinde kullanıcılar, yazarkasadan çıkan mali fiş ve slip bilgisini alarak self servis yakıt alımını hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabiliyor.
Profilo YK-3205 S yazarkasa ve pompa adasına kurulan kiosk ile oluşturulan sistemde ücret tahsilatı BKM TechPOS uygulaması üzerinden yapılıyor. Self servis hizmetini destekleyen Profilo YK-3205 S, otomasyon sistemleriyle uyumlu çalışıyor.

Profilo Ödeme Sistemleri, KDV’nin hayatımıza girdiği 1985 yılından beri pazarda var olan en eski yazarkasa firmalarından biri olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

500’ü aşkın hizmet noktası

Profilo Ödeme Sistemleri, ürettiği ürünlerin kurulum, bakım-onarım hizmetlerini Türkiye genelinde 500’ü aşkın hizmet noktası üzerinden veriyor.

15 ülkede iki milyondan fazla cihaz satışı

15 farklı ülkede iki milyondan fazla ödeme kayıt edici cihaz satışı gerçekleştiren Profilo Ödeme Sistemleri, önemli ölçüde ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlıyor. Bu süre zarfında Profilo Ödeme Sistemleri, Türkiye’ye özel 90, ihracat pazarları için 63 olmak üzere 153 farklı ödeme kayıt edici cihaz tasarlayıp üretti ve onaylarını alarak işletmelerin hizmetine sundu.

Geleceğe yönelik yenilikçi çalışmalarını, bünyesindeki yerinde Ar-Ge merkezi ile ara vermeksizin sürdüren Profilo Ödeme Sistemleri, 33 yıllık tecrübesiyle hizmetlerine devam ediyor.

15 ülkede yasalara uygun üretim

Profilo Ödeme Sistemleri, 1985 yılında KDV’nin uygulamaya geçmesiyle beraber hayatımıza giren ve günlük yaşantımızda “yazarkasa” olarak adlandırılan, ödeme kaydedici cihazların donanımlarını ve bu cihazlar üzerinde çalışan her türlü yazılım uygulamalarını geliştiriyor. Şimdiye kadar 15 ülke için ilgili yasalara uygun cihazları tasarlayıp üretimini gerçekleştirdi. Türkiye’de ve dünyada satış fişi kesen yüz binlerce işletme, Profilo Ödeme Sistemleri’nin geliştirdiği ödeme kaydedici cihazları kullanıyor.

Sektörlere özel geniş yelpazede ürün sunuyor

Perakende, tekstil, misafir ağırlama (HORECA) ve akaryakıt sektörüne özel çok yönlü ve kullanımı kolay ürünler geliştiren Profilo Ödeme Sistemleri, tüm işletmelerin ihtiyacı olabilecek Basit/Bilgisayar Bağlantılı Yazarkasa, EFT POS Özellikli Yazarkasa, Pompa Yazarkasa, Ödeme Terminalleri, PC POS ve perakende satış uygulamaları gibi geniş bir yelpazede ürünler sunup, çözümler geliştiriyor.

Elektrik sektöründe 15 yılda 100 milyar dolarlık yatırımBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir