Akaryakıt

PO, ağır vasıta şoförlerinin kabinlerini yeniden tasarlıyor

AA

Ekranların sevilen mimarı Selim Yuhay, evlerden sonra bu sefer de ağır vasıta şoförlerinin ikinci yaşam alanı olan kabinlerini yeniliyor.

Petrol Ofisi’nin ağır ticari araçlardaki motor yağı markası Maximus, mimar Selim Yuhay ile işbirliğine giderek kabinlerini yeniden tasarlıyor. ‘Selim Yuhay ile Maximus Kabin’ adlı programda her ay, Petrol Ofisi Maximus motor yağı kullanılan kamyon şoförlerinden birinin yaşam alanı olan kabinler, ünlü mimar tarafından yeni baştan tasarlanıyor.

İLK TALİHLİ OSMAN EROL

‘Selim Yuhay ile Maximus Kabin’ programının ilk konuğu ise yıllarını yollara vermiş lojistik kahramanlarından Osman Erol oldu. Tecrübeli şoförün arkadaşları, eşi, kızı ve oğulları ile görüşen Selim Yuhay, onlardan beklentilerini, hayallerini, isteklerini öğrenerek ideal tasarımı oluşturdu ve uyguladı. Osman Erol’un 2001 model kamyonunda gerçekleştirilen tüm dönüşüm süreci, ‘Selim Yuhay ile Maximus Kabin’ programının ilk bölümünde yer alıyor.

PROGRAM, ‘MAXIMUS ADAMLAR’ DÜŞÜNÜLEREK GELİŞTİRİLDİ

Konuyla ilgili olarak Petrol Ofisi’nden yapılan açıklamada güç, güven ve performans isteyen zorluğu çok yüksek bir iş kolunda çalışan ağır vasıta şoförlerinin ve ustalarının birer ‘Maximus Adam’ olarak tanımlandığı ifade edilirken PO Madeni Yağlarla ilgili de şu ifadeler kullanıldı: “Petrol Ofisi Madeni Yağlar, dostlukları çok eskiye dayanan Maximus Adamları çok iyi tanıyor, yakından takip ediyor. Yaşadıkları zorlukları biliyor, anlıyor ve onlara ideal çözümler sunuyor, destek oluyor. Maximus ürün ailesi, işte bu bakış açısı ile; onların gücüne güç katmak, işlerini kolaylaştırmak, kazançlarını arttırmak için geliştirildi. Sektör standartlarına göre yüzde 50’ye varan daha az eksiltme sağlayan yeni formülüyle Maximus motor yağları, motora ideal koruma sağlamasının yanı sıra yakıt tasarrufu sunuyor ve işletme giderlerinde de düşüş sağlıyor.”

‘Selim Yuhay ile Maximus Kabin’ programına katılmak için kamyon ve çekici şoförlerinin, Maximus motor yağını aracında kullanırken çekilmiş bir fotoğrafı petrolofisimaximus sosyal medya hesabına göndermesinin yeterli olacağı belirtildi. Başvurular arasından her ay yapılacak çekilişle kazanan talihli şoförün araç kabininin iç tasarımı, baştan aşağı yenilenecek. Ekranların sevilen mimarı Selim Yuhay, şoför, ailesi ve arkadaşları ile görüşerek araç kabinini, estetik görünümün yanı sıra daha kullanışlı ve daha konforlu hale dönüştürmeye devam edecek. ‘Selim Yuhay ile Maximus Kabin’ programı, Petrol Ofisi’nin sosyal medya hesaplarında yayınlanacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir