Akaryakıt

Petroleum Istanbul 2019’a son 15 gün

AA

Yılda 140 milyar TL’lik büyüklüğe ulaşan enerji sektörünün en kapsamlı fuarı olan Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı, Petroleum Istanbul 28-30 Mart 2019 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Fuar, Gas&Power Network 3. Elektrik, Doğalgaz ve Alternatif Enerji, Ekipmanları ve Teknoloji Fuarı ile eş zamanlı olarak düzenleniyor. Petroleum Istanbul, sektörün nabzını tutan köklü bir fuar olmasının yanı sıra sektörde yeni açılımlar sağlayan ve problemlere çözüm önerileri getiren bir platform olma geleneğini de sürdürüyor.

Bu yıl 14’üncü kez “Enerjide Dijital Devrim” konsepti, “Akıllı Teknolojiler ve Akıllı İstasyonlar” ana temasıyla düzenlenecek olan Petroleum Istanbul artık birer “yaşam alanına” dönüşen istasyonların akaryakıt dışında önemli yer tutan diğer ihtiyaç ürünlerinin temsilci ve yöneticilerini de bünyesine katarak kapsamını genişletiyor.

Siz de enerji sektörünün bu büyük buluşmasına katılarak:

  • Enerji sektörünün en önemli firmalarını ve pazarın yeni oyuncularını aynı çatı altında bulursunuz,
  • Kamu sektörü ve özel sektördeki kurum ve kuruluşlar ile bağlarınızı güçlendirir, işbirliklerinizin artmasını sağlarsınız,
  • Potansiyel alıcılarınız ve hedef kitleniz ile birebir bağlantı kurarsınız,
  • Rakiplerinizi yakından takip edebilir, yeni ürün ve pazarlama yöntemlerini gözlemlersiniz.

“Doğal gazda arz güvenliği sorununu kökünden tarihe gömeceğiz”

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir