Akaryakıt

Petrol Ofisi istasyon ağını büyütüyor

AA

Petrol Ofisi, yeni istasyonunu Eskişehir’de açtı. Sarar Şirketler Grubu bünyesinde hizmete giren istasyonunun açılışına, Sarar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ve Petrol Ofisi Perakende Satış Direktörü Sezgin Gürsu katıldı. Sezgin Gürsu, Petrol Ofisi’nin ülke genelindeki ve Eskişehir’deki yatırımlarına devam edeceğine dikkat çekti.

Petrol Ofisi, Eskişehir Merkez’de yer alan istasyonunu Sarar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ve Petrol Ofisi Perakende Satış Direktörü Sezgin Gürsu’nun katılımı ile düzenlenen tören ile açtı.

Düzenlenen törende açılış konuşmasını yapan Petrol Ofisi Perakende Satış Direktörü Sezgin Gürsu, Eskişehir’in köklü ailelerinden biri olan ve şehrin kalkınması için sürekli yatırımlar yapmaya devam eden Sarar Ailesi ile uzun yıllardır süren işbirlikleri kapsamında yeni bir istasyonu daha hizmete açtıklarını söyledi. Gürsu sözlerine şöyle devam etti, “Sarar Ailesi ile birlikte çıktığımız bu yolculukta ortak hedefimiz, Petrol Ofisi’nin temelini oluşturan müşteri memnuniyeti esasına dayalı hizmetlerimizi Eskişehirlilere sunmaktır. Sarar Ailesi ile birlikte karşılıklı değer yaratmak ve iş birliğimizi sürdürülebilir kılmak da hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Önümüzdeki dönemde de Eskişehir’deki istasyon ağımızı genişletmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz”

ESKİŞEHİRLİLERİN HAYATI KOLAYLAŞACAK

 

Sarar Şirketler Grubu bünyesinde hizmete giren 3’üncü Petrol Ofisi istasyonu olan Otosar Petrol, Baksan Sanayi Sitesi girişinde hizmet verecek. Petrol Ofisi, yeni istasyonu ile Eskişehirlilerin hayatını kolaylaştıracak.

Petrol Ofisi “Kolaylıklar Dileriz” sloganı kapsamında uygulamaya aldığı “Öde Geç Sistemi” ile sürücüler araçtan inmeden kredi kartlarıyla eşleştirdikleri Positive Card’ları ile akaryakıt alabiliyor.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir