Akaryakıt

Petrol Ofisi ağır vasıta şoförleri ile buluştu

AA

Petrol Ofisi, Antalya’da gerçekleştirilen S.S. Tüm Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifleri Merkez Birliği’nin Yıllık Genel Esnaf Toplantısı’na destek oldu. Dört gün süren organizasyonda Petrol Ofisi, kamyoncu dostlarının yanındaydı. Petrol Ofisi kamyoncu dostlarına, Active-3 teknolojili yakıtlarını, Maximus motor yağları ile AutoMatic Filo Yönetimi çözümlerini de tanıttı.

Zorlu şartlarda çalışan kamyoncuların sorunlarını bilen, anlayan ve ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetler sunduğunu duyuran Petrol Ofisi, S.S. Tüm Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifleri Merkez Birliği’nin Yıllık Genel Esnaf Toplantısı’nda da kökleri uzun yıllara dayanan dostlarını yalnız bırakmadı.

Antalya Kemer’de 21 – 24 Kasım tarihleri arasında Rox Royal Grand Haber Otel’de yaklaşık 350 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen Yıllık Genel Esnaf Toplantısı’nda, ‘Kooperatif Kanunu Çalışmaları’, ‘Tüm Motorlu Taşıyıcılar Sigorta Kooperatifi Kuruluş Çalışmaları ve Önümüzdeki Süreç’, ‘Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi’ ile ‘Sayısal Takograf Değerlendirmesi’ gibi konu başlıkları ele alındı.

Petrol Ofisi, karayolu lojistiğinin omurgasını oluşturan kamyonculara da özel çözümler sunuyor. Petrol Ofisi, destek olduğu kamyoncuların Yıllık Genel Esnaf Toplantısı’nda açtığı stantta, Active-3 teknolojili yakıtlarını, Maximus motor yağları ile AutoMatic Filo Yönetimi çözümlerini anlattı.

ACTIVE-3 TEKNOLOJİLİ YAKITLAR POTEM VE AFTON İŞ BİRLİĞİ İLE GELİŞTİRİLDİ

Active-3 teknolojisi, Petrol Ofisi Teknoloji Merkezi – POTEM ve AFTON iş birliği ile geliştirildi. Petrol Ofisi’nin benzin ve dizel yakıtlarında kullanılan Active-3 teknolojisi, uluslararası bağımsız laboratuvarlarda test edildi. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) de, tüm test süreçlerinde yer alarak, çıkan sonuçları onayladı.

PETROL OFİSİ MADENİ YAĞLAR YAKIT TASARRUFUNU DESTEKLİYOR

Petrol Ofisi Madeni Yağlar, başta otomotiv sektöründeki Maxima ve Maximus olmak üzere 350’yi aşkın zengin ürün çeşitliliği ile de otomotivden endüstriye, denizcilikten tarıma Türkiye’deki sektörlerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Petrol Ofisi, yakıt tasarrufu sağlayarak işletme giderlerini düşüren Maximus motor yağları, teknolojisi ve kendine has özellikleri ile de motorları koruyor, ömrünü uzatıyor ve verimli çalışma sağlayarak performans kaybını önlüyor.

MAXIMUS YÜZDE 50 DAHA AZ EKSİLTME SAĞLIYOR

Petrol Ofisi’nin ‘Maximus Adam’ olarak tanımladığı Maximus, güç, güven ve performans isteyen, zorluğu çok yüksek iş kollarında çalışan ağır vasıta şoförleri ile dostluğu ise çok eskiye dayanıyor. Onları çok iyi tanıyan ve yakından takip eden Petrol Ofisi, yaşadıkları zorlukları biliyor, anlıyor ve onlara en ideal çözümler sunarak, destek oluyor. Bu bakış açısıyla Maximus ürün ailesi, ağır vasıta şoförlerinin gücüne güç katmak, işlerini kolaylaştırmak, kazançlarını arttırmak için geliştirildi. Yeni formülüyle Maximus, sektör standartlarına göre yüzde 50 daha az eksiltme sağlayarak, motor için ideal koruma sağlıyor.

Araçlarda Petrol Ofisi’nin Active-3 teknolojili yakıtları ile Maximus motor yağlarının birlikte ve düzenli kullanımı ile oluşan kombinasyon, araçtaki motor koruması, performans ve yakıt tasarrufundaki verimliliğini çok daha etkin bir şekilde arttırıyor.

PETROL OFİSİ AUTOMATIC İLE FİLO YÖNETİMİNİ KOLAYLAŞTIRIYOR

Petrol Ofisi AutoMatic Filo Yönetim Sistemi, 2003 yılından bu yana filo araçlarına zaman kaybetmeden güvenli yakıt alışverişi yapma imkânı sunuyor. Son teknolojiler çerçevesinde yapılan geliştirmelerle AutoMatic yakıt ikmal sistemi ile araç takip sistemi entegre edilerek AutoMatic Plus hizmeti de oluşturuldu.

Petrol Ofisi AutoMatic Filo Yönetimi sistemi, birçok avantaj sunuyor. AutoMatic Mobil Programlama sayesinde ülkenin her yerindeki montaj servislerinde sadece birkaç saat içinde cihaz montajının tamamlanmasının ardından, 1 saat içerisinde yakıt alımına başlanabiliyor. AutoMatic Filo Yönetimi, gerçek zamanlı veri transferi ile sunduğu anlık olarak araçların yakıt tüketimini takip etme fırsatı ile esnek filo yönetimi olanağı da sağlıyor. Türkiye genelinde yaygın hizmet ağına sahip Petrol Ofisi istasyonlarından alım yapma fırsatı sunulan AutoMatic Filo Yönetimi sistemi ile şirket araçlarının akaryakıt tüketim miktarları anlık takip edilebiliyor, gerekirse harcamalar limitlendirilebiliyor. Eksik ve yanlış yakıt alımı engellenerek, sadece belirlenen yakıtın alınmasının sağlandığı sistemde, tüm akaryakı alımları için kesilecek tek fatura ile muhasebe işlemlerinde de kolaylık sağlanıyor.

Mobil Uygulama ile filo yönetimi, cep telefonlarına taşınıyor. Böylece filonun tüm yakıt tüketim bilgileri, anlık olarak cep telefonundan kolaylıkla takip edilebiliyor. Petrol Ofisi AutoMatic Filo Yönetimi’nde, filo araçları ile ilgili tüm kontrol işlemleri www.AutoMatic.com.tr web adresinden gerçekleştirilebiliyor.

ACTIVE-3 TEKNOLOJİSİ; YAKIT TASARRUFU SAĞLIYOR

Petrol Ofisi’nde V/Max EuroDiesel, V/Pro EuroDiesel ve V/Max Kurşunsuz 95 yakıtlarının tamamında kullanılan Active-3 teknolojisi ile maksimum verim amaçlandı. Active 3 teknolojili yakıtlar, formülündeki akıllı moleküller sayesinde; yüzde 100’e kadar motoru temizliyor, ilk depodan itibaren motoru koruyor ve yüzde 4’e varan yakıt tasarrufu sağlıyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: #
Son güncelleme: 10:18 18 Aralık 2019