Akaryakıt

OPET’ten kazandıran kampanyalar

AA

OPET, hayata geçirdiği kampanyalarla müşterilerine yaz döneminde de ayrıcalıklar sunmaya devam etti.

OPET, müşterilerinin yakıt puan kazanmasını sağlayan bir akaryakıt kampanyası gerçekleştirerek çekilişsiz kurasız yakıt puan hediye etti. Kampanya müşteriler tarafından büyük ilgi gördü ve 100 bin müşterinin üzerinde katılım sağlandı.

200 TL VE ÜZERİ AKARYAKIT ÖDEMELERİ YAKIT PUAN KAZANDIRIYOR

8 Ağustos – 20 Ağustos 2019 tarihleri arasında OPET Boş Yok Kampanyasına kayıt olan müşteriler OPET istasyonlarında 3  farklı tek seferde yaptıkları 200 TL ve üzeri akaryakıt ödemelerinde, her ödemeleri için 10 TL, 25 TL veya 100 TL değerinde yakıt puan kazandılar. Müşteriler kısa mesaj veya OPET Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katıldılar. Kampanyaya katılım gösteren OPET müşterileri 15 Eylül 2019 tarihine kadar kampanya kapsamında alacakları 200 TL ve üzeri akaryakıt ödemeleri ile yakıt puan kazanmaya devam edecekler.

YAKIT PUANLAR 15 ARALIK’A KADAR KULLANILABİLECEK

Kampanya kapsamında kazanılan yakıt puanlar 15 Aralık 2019 tarihine kadar cep telefonu ile “Cepten Tanıma” uygulaması üzerinden veya cep telefonuyla eşleşen OPET Kart ile tek seferde 200 TL ve üzeri benzin veya motorin alışverişlerinde kullanılabilecek. Kullanılmayan yakıt puanlar ise 16 Aralık 2019 tarihinde silinecek.

OPET QUMBARA KAMPANYALARI

Yüksek performanslı alkalin, özel, şarj edilebilir ve uzun ömürlü pil üreticisi Duracell ile OPET arasında başlatılan kampanya ile müşteriler CarrefourSA Süper ve Hiper Marketleri’nde tek seferde 60 TL ve üzeri yaptıkları alışverişlerden yakıt puan kazanıyor. 1-30 Eylül 2019 tarihleri arasında CarrefourSA Süper ve Hiper Marketleri’nde tek seferde 60 TL ve üzeri değerinde Duracell marka ürün alan ve Qumpara uygulamasına kasa fişinin fotoğrafını yükleyen OPET müşterilerine, 15 TL  değerinde benzin veya motorin alışverişlerinde harcayabilecekleri yakıt puan hediye ediliyor.

OPET, Qumbara uygulamasını indiren müşterilerine yakıt puan kazandırıyor. 100’den fazla ülkede makarna ve sos çeşitleri ile faaliyet gösteren Barilla ile OPET arasında yeni bir kampanya başlatıldı.  1 – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında Migros ve CarrefourSA’nın da dahil olduğu tüm ulusal ve yerel marketlerden tek seferde 40  TL ve üzeri Barilla Collezione makarna (Lazanya / Lasagne, Tagliatelle, Fettucine, Tortellini, Pappardelle, Mafaldine, Castellane, Casarecce, Tricolore çeşitleri) ve/veya  Barilla makarna sosu alan ve Qumpara uygulamasına kasa fişinin fotoğrafını yükleyen OPET müşterilerine 20 TL değerinde benzin veya motorin alışverişlerinde harcayabilecekleri yakıt puan hediye ediliyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: #, #
Son güncelleme: 13:14 9 Eylül 2019