Akaryakıt

OPET’e ‘Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka’ ödülü

AA

 

Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen “Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Markalar”ın yarıştığı A.L.F.A. Awards’ta OPET, 2’nci  kez  sektöründe ‘Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka’ seçildi.

“Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Markalar”ın yarıştığı A.L.F.A. Awards’ta kazananlar 28 Mayıs’ta Deneyim Tasarımı & Yönetimi Zirvesi XCO’nun hemen ardından Yapı Kredi Bomontiada’da gerçekleştirilen görkemli bir törenle ödüllerine kavuştu.

DENEYİMİ EN İYİ YAŞATAN MARKALAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen ve bu sene beşinci kez yılın “Customer Brand”lerinin belirlendiği A.L.F.A Awards’ta 44 kategoride deneyimi en iyi yaşatan markalar “Customer Brand” seçilerek ödüllendirildi. Araştırmaya göre akaryakıt kategorisinde OPET, “Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka’ seçildi. OPET adına ödülü Müşteri İlişkileri Müdürü Cem Arıcanlı aldı. Müşteri memnuniyeti konusunda bir çok çalışma yapan OPET, 2006 yılından bu yana KalDer tarafından yapılan ölçümlemelerde de ödüllere layık görüldü.  Müşteri deneyimi yönetimindeki başarılarıyla, müşterisiyle sağlıklı ve sürdürülebilir bir ilişki kuran markaların onurlandığı A.L.F.A Awards’ta bankacılıktan beyaz eşyaya, dijital yayın platformlarından ev tekstiline, fast food’dan giyim sektörüne kadar müşteri deneyimini en iyi yaşatan markalar ödüllendirildi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir