Akaryakıt

OPET’e Campaign Türkiye’den ‘Yılın Markası’ ödülü

AA

 

OPET, Campaign Türkiye Agency & Brand of the Year Ödülleri’nde bir kez daha ‘Brand of the Year’ oldu. Bu yıl ikincisi düzenlenen yarışmada dereceye girenler, yıl boyunca ulusal ve uluslararası alanda aldıkları ödüllerin değerlendirilmesiyle seçildi.

OPET, Campaign Türkiye Agency & Brand of the Year Ödülleri’nde ‘Brand of the Year’ (Yılın Markası) seçildi. OPET 2018 yılında hayata geçirdiği başarılı çalışmalar ile ‘Otomotiv Ürünleri & Hizmetleri & Yan Sanayi’ kategorisinin birincisi olarak ödüle layık görüldü. Yıl boyunca alınan ulusal ve uluslararası ödüllerin bağımsız bir denetim firması tarafından doğrulanması ile belirlenen marka ve ajanslara ödülleri, 10 Temmuz 2019 tarihinde İngiltere Başkonsolosluğu Pera Garden İstanbul’da gerçekleştirilen törenle takdim edildi.

İKİ YIL ÜST ÜSTE ‘YILIN MARKASI’ ÖDÜLÜ

Bu yıl ikinci kez düzenlenen Campaign Türkiye Agency & Brand of the Year Ödülleri’nde OPET geçen yıl da ‘Brand of the Year’ ödülüne layık görülmüştü. Törende 2018 yılında iletişim, reklam, medya ve pazarlama iletişimi alanlarında büyük başarı sağlamış markalara ödül verildi.

VERİLERİN DOĞRULUĞU TEYİT EDİLİYOR

Dünyanın en prestijli ödüllerinden Campaign Agency & Brand of the Year’da ajansların ve markaların 1 Ocak 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında ulusal, bölgesel ve uluslararası yarışmalarda aldığı tüm dereceler dikkate alınıyor. Elde edilen tüm veriler, ajans ve markalar ile paylaşılarak, doğrulukları teyit edildikten sonra uluslararası denetim şirketi PWC Türkiye tarafından doğrulanıyor. Birinciler, son olarak Campaign Türkiye tarafından, tamamen objektif kriterlerde belirlenen ‘çarpanlar’ ile kategoriler bazında belirleniyor.

‘MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN ZİRVESİNDEKİ YERİMİZİ KORUYORUZ’

OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca konuyla ilgili yaptığı açıklamada, OPET olarak Türkiye genelindeki 1600’ü aşkın istasyonda müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunduklarını söyledi. Hayatın her anında müşterilerinin yanında olma vizyonuyla hareket ettiklerini dile getiren Ağca; “Akaryakıt istasyonlarımızda, araçların her türlü ihtiyacını karşılamanın yanı sıra müşterilerimize alternatif hizmetler sunuyoruz. Ürün ve hizmetlerimizi geliştirirken toplumsal sorunları hedefleyen sürdürülebilir ve sonuç odaklı sosyal sorumluluk projelerimiz ile katma değer yaratıyor ve müşteri memnuniyetinin zirvesindeki yerimizi koruyoruz. Bu çalışmalarımızın sonuçlarının, aldığımız ödüllerle de takdir edilmesi bizi son derece mutlu ediyor. Bize layık görülen ‘Yılın Markası’ ödülü ile de bütün ödüllerimizi taçlandırmış olmaktan büyük memnuniyet ve gurur duyuyoruz” dedi.

OPET’te ‘Ultra’ değişim sürüyor

Türkiye genelinde, 1600’ü aşkın istasyonuyla hizmet veren OPET, geçtiğimiz yıl başladığı Kurumsal kimliğine ilişkin değişime devam ediyor. ‘Fullmarket’lerini 10 kategoride 1000’den fazla ürünün yer aldığı perakende zinciri ‘Ultramarket’e dönüştüren OPET, akaryakıt istasyonlarını günün her saatinde her türlü ihtiyacın karşılanabileceği yaşam alanları haline getirmeyi amaçlıyor.  Bu konsept kapsamında. “in bakery by Divan”, “Koçtaş”, “Starbucks on the go”, “Lipton”, “Dardanel Mister No”, “Rossmann”, “Automix”, “TTec” ve “Toyzz Shop” gibi alanının öncüsü tanınmış markalarla işbirliği yapılıyor. Temiz Tuvalet Kampanyası ile Türkiye’de hijyen bilinci konusunda önemli çalışmalar yapan OPET, tuvaletlerini de bu kapsamda yeniliyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir