Akaryakıt

OPET ile Cem Yılmaz 15 yıl sonra yeniden birlikte

OPET ile Cem Yılmaz 15 yıl sonra yeniden birlikte
AA

OPET, 15 yıl önceki marka yüzü Cem Yılmaz ile yeni bir projeler için tekrar bir araya geldi.

OPET, sanatçı Cem Yılmaz ile 15 yıl sonra yeniden daha bir araya geliyor. “OPET Yapar Her Şey Değişir” sloganıyla müşteri memnuniyeti odaklı projelere imza atan OPET ile ünlü sanatçı arasındaki işbirliği, Rahmi M. Koç Müzesi’nde düzenlenen basın toplantısıyla açıklandı. Toplantıya Yılmaz’ın yanı sıra OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca ve OPET Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Zengin katıldı.

OPET ile Cem Yılmaz 15 yıl sonra yeniden birlikte

“CEM YILMAZ’LA OPET’İN BİRÇOK ORTAK NOKTASI VAR”

OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca, toplantıda yaptığı konuşmada ünlü komedyen ile 15 yıl önce yaptıkları işbirliğinin, OPET markasının yükselişinde büyük etkisi olduğunu söyledi. Ağca, o dönem Cem Yılmaz’la tüm Türkiye’nin konuştuğu bir reklam kampanyasına imza attıklarını hatırlattı. Cem Yılmaz’la OPET’in birçok ortak noktası olduğuna değinen Ağca, “Cem Yılmaz da markamız gibi vizyoner ve yenilikçi bakış açısına sahip, değişimin öncüsü olarak Türkiye’nin en sevilen isimlerinden biri. Cem Yılmaz’la geçmişte oluşturduğumuz güçlü bağı bu kez günümüzün beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda yeniden kurguluyoruz” dedi.

Cem Yılmaz ise “OPET Yapar Her Şey Değişir” cümlesiyle başladığı açıklamasında OPET ile gönül bağı olduğunun altını çizdi. “Bir ürünü, hizmeti tanıtırken eğer özgüvenli bir marka ile çalışıyorsanız bu çok önemli bir konfor ve mutluluk” diyen Yılmaz, OPET ile çalıştığı yıllarda da bu özgüven sonucu ortaya güzel eserler çıktığını belirtti.

OPET’e bir haftada 3 ödül birdenBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir