Akaryakıt

OPET, bayileri ile Güney Fransa’daydı

AA

OPET’in Bayi Teşvik Programı kapsamında 29 Haziran – 3 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirdiği Güney Fransa gezisine 55 OPET bayisi katıldı.

Güney Fransa’yı kapsayan OPET bayi teşvik programı kapsamındaki gezi, 29 Haziran-3 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirildi. 55 OPET bayisi ve OPET üst yönetiminin katıldığı gezinin ilk durağı Marsilya oldu. Gezinin ilk gününde Notre Dame de La Garde Katedrali, eski liman, Long Champs Sarayı ve Corniche bölgesi ziyaret edilirken ertesi gün ise rota Les Baux de Pronce oldu. Provence bölgesinin en güzel manzaralarından biri olan Les Baux de Pronce köyü; şatosu, sokakları ve hoş butikleriyle dikkat çekerken gezinin üçüncü gününde ise rota, festivalleri ile tanınan Fransız Rivierası’nın en popüler şehri Cannes’a çevrildi. OPET bayi gezisinin en ilgi çekici durakları ise Monte Carlo ve Nice oldu. Yorucu ve keyifli bir gezi programının ardından OPET bayileri, 3 Temmuz tarihinde güzel anılarla Türkiye’ye döndü.

‘BAŞARILARIMIZ MÜŞTERİLERİMİZİN BİZİ TAKDİRİ’

Gezinin son akşamı düzenlenen gala yemeğinde OPET yöneticileri konuşma yaptı. OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk şöyle konuştu: “OPET, çok güzel bir aile ve siz değerli bayilerimiz de bu ailenin sevgi dolu bireylerisiniz. Bir söz vardır: ‘Ne kadar güzel olursan ol, başkalarının gördüğü kadar güzelsin.’ OPET, 12 yıldır müşteri memnuniyeti lideri. Arka arkaya 12 yıldır tercih edilen ilk marka olmak çok değerli bir mertebe… Başarılarımız bu kadar değil. OPET, Fortune 500 listesinde Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında 6’ncı sırada yer alıyor. 3 yıldır ‘Lovemark’ seçiliyoruz çünkü müşterilerimiz bize tutkuyla bağlı… Bir başka araştırmada sektörümüzde gençler tarafından aşık olunan marka seçildik. Türkiye İtibar Endeksi Araştırması’nda da üçüncü kez Türkiye’nin en itibarlı akaryakıt markası seçildik. Tüm bu başarılar müşterilerimizin bizi takdiri… En büyük teşekkürümüz ise siz değerli bayilerimize. Bu yolda bizimle yürüdüğünüz için teşekkür ederiz.”

DÜNYADA EN ÇOK ZİYARET EDİLEN ÜLKELERDEN

Ana kara toprakları Batı Avrupa’da bulunan Fransa, 82 milyon turistle dünyada en çok ziyaret edilen ülkelerin başında geliyor. Marsilya, ülkenin güneydoğusunda bulunan Bouches-du-Rhone ili ve Provence-Alpes – Cote d’Azur bölgesinin merkez şehri. Fransız Rivierası’nın en ünlü şehri Cannes ise lüks ve zenginliğiyle tanınıyor. Monaco Prensliği ve Monaco, Vatikan’dan sonra dünyadaki ikinci küçük şehir devleti. Monte Carlo ise Monaco’nun kumarhaneleriyle ünlü en zengin semti olarak biliniyor.

‘SİZLERLE OLMAKTAN ÇOK KEYİF ALDIK’

OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca ise “OPET ailemizin değerli üyeleri, sayın bayilerimiz ve değerli eşleri… Sizlere katılımınız için çok teşekkür ediyoruz. Biz sizlerle olmaktan çok keyif aldık tekrar farklı organizasyonlarda bir araya gelmekten memnuniyet duyacağız” diye konuştu.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: #
Son güncelleme: 9:48 8 Ağustos 2018