Akaryakıt

Müşterilerinden Aytemiz’e tam not

AA

Gözde Emlik/İstanbul

Aytemiz, akaryakıt istasyonlarına gelen müşterilerinin daha fazla hizmet ve ürünü bir arada bulabilmeleri için istasyon ve marketlerinde yaptığı yenilikleri bir süre önce hayata geçirdi. Enerji Petrol Gaz olarak biz de Aytemiz’i müşterilerinden dinledik.

Aytemiz’in hayata geçirdiği yeni projeleri, yeni hizmetleri ve markanın gelişimini müşterilerine sorduk. Aytemiz müşterileri, markayı, yaptığı projeleri ve markayı tercih etme nedenlerini gazetemizle paylaştı. Aytemiz’in Motorcu Dostu Trafik, Araçtan Öde, BKM Ekspress’le Öde ve Self Servis hizmetleri müşterilerden tam not aldı.

Şahin Çınar

“Bugün gördüğüm ‘Self Servis’ uygulamasını çok beğendim”

Servis aracım var ve hep bu istasyona gelirim. İyi bir Aytemiz müşterisiyim. Aytemiz’in son yeniliği olan ‘self servis’ uygulamasını çok beğendim. Pratik ve teknolojik bir uygulama, henüz kullanmadım ama ilk fırsatta deneyeceğim. ‘Motorcu Dostu Trafik’ projesi de çok güzel. Ben motor kullanmıyorum ama insan böyle bir projeyi duyduğunda bile pozitif duygular hissediyor.

Soner Çakıroğlu

“Aytemiz’de hoşumuza giden esnaflık geleneğimiz var”

İki aracım var ve ikisine de yakıtı Aytemiz’den alıyorum. Ben esnafım, bizim esnafımızın bir esnaflık geleneği vardır. Buranın müşterisi Aytemiz’e çok bağlı. Başka semtlerde de, şehir dışında da Aytemiz’i arar bulurum. Bu ‘Self Servis’ uygulaması çok güzel olmuş. Bazen insan üşeniyor ödeme için içeri gitmektense buradan yakıtımızı kendimiz alıp, kartla ödeyerek pratik bir şekilde halledebiliriz.

Kaan Özrodop

“Motorcular için  Aytemiz’in yaptığı kampanya çok önemli”

Mütemadiyen Aytemiz’i tercih ederim. Hep motor kullanıyorum ve yakıtımı da buradan alıyorum. İstanbul’da motorcu olmak zor ama keyifli. Aytemiz’in motorcular için geliştirdiği Motorcu Dostu Trafik projesi gerçekten çok önemli. Güvenli sürüş için verdikleri eğitimler de var biliyorum, hiç katılamadım ama çok merak ediyorum. Proje  biz motosiklet sürücüleri için çok güzel bir adım ve başlangıç oldu.

İsmail Bucak

“Aytemiz’in hayata geçirdiği projeler farklı ve tek”

Yakıtından çok memnun olduğum için Aytemiz’i tercih ediyorum. farklı farklı yerlerden otogaz almak doğru gelmiyor. İstasyon personeli çok iyi ve ilgililer, çok rahat iletişim kuruyoruz, aile gibi hissettiriyorlar. Aytemiz Kart özelinde yaptıkları kampanyaları da dikkatle takip ediyorum. Yaptıkları projeler de farklı ve tek. Farkındalık yaratmak adına, markanın büyümesi adına çok önemli yatırımlar yaptıklarını görüyorum.

Nihat Temizci

“İstasyon personeli bizim bağlılığımızın en önemli nedeni”

İstasyon çalışanlarından çok memnunuz. Aytemiz’in yaptığı yenilikleri reklamlardan görüyoruz ama bu reklamlardan çok bizim birebir de yaşadığımız iletişim, ve müşteri olarak gördüğümüz muamele önemli. Güler yüz, sıcak bir karşılama her şeyden değerli. Çünkü aslında onlar bu markanın en önemli temsilcileri, müşteri yüz yüze onlarla muhatap oluyor. Geri kalan her şey sonradan gelir.

Mücahit Çalgan

“Marka gitgide kendini daha iyi yerlere taşıyor”

Aytemiz müşterisiyim ve iş yerim yakın olduğundan genelde bu Aytemiz istasyonunu tercih ediyorum. Markanın gitgide kendini daha iyi yerlere taşıdığını düşünüyorum. Çalışanların güler yüzü, yakıtın kalitesi ve uygunluğu tercih etme nedenim.

Şefaattin Doşar

“Fiyat ve kalite olarak Aytemiz bana cazip geliyor”

Genelde Aytemiz’i tercih ediyorum. Ticari taksi kullanıcısıyım ve fiyat olarak da, kalite olarak da bana cazip geliyor. Personelin yaklaşımı da çok iyi. Motorcu Dostu Trafik’ projesini çok beğeniyorum, sürücüler arasındaki anlayışın artırılması için bu çok değerli bir proje.

Murat Gezer

“Markayı yukarı taşıyan şey personelinin kalitesi”

Uzun zamandır Aytemiz müşterisiyim. Nerede olsam bir Aytemiz istasyonu arar bulurum. Bence markayı yukarı taşıyan şey, personelinin kalitesi. Yeni yaptıkları projelerle Aytemiz’in kendini her geçen gün daha da ileriye taşıdığını görmek güzel.

Fatih Ocak

“Yaptıkları yenilikler hayatı kolaylaştırmak adına güzel”

Buradaki personelle bir aile ortamımız var. Yolda mecbur kalsam herhangi bir Aytemiz’e girerim ama mecbur değilsem buraya kadar beklerim. Aytemiz’in yaptığı yenilikleri takip ediyoruz. Araçtan Öde ve Self Servis gibi yenilikler hayatı kolaylaştırmak adına güzel.

Emir Ocak

“Şehir dışında da olsam Aytemiz’i arar bulurum”

Yaklaşık 5 yıldır Aytemiz’den otogaz alıyorum, çok da memnunum. Şehir dışında da olsam Aytemiz’i arar bulurum. Kullanmasam bile yapılan yeniliklerden memnunuz. Aytemiz sayesinde motorcuların da farkındayız, artık daha farklı gözlerle bakıyoruz, empati yapıyoruz.

Doğal gaz ithalatı martta azaldı

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir