Akaryakıt

‘Motorcu Dostu Trafik’ projesinde yeni dönem başlıyor

AA

Aytemiz’in öncülüğünde başlayan Motorcu Dostu Trafik projesinin ilk etap değerlendirmelerinin yapıldığı ve ikinci dönem çalışmalarının açıklandığı basın toplantısı bugün İstanbul Kolektif House Maslak’ta gerçekleşti.

Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke, “Motorcu Dostu Istasyon Projesi’ne ilk olarak 10 istasyonda başladık. Şimdi ise 160 noktadayız. Bütün istasyonlarımızda bu hizmeti vermek yerine motorsiklet kullanıcılarının güzergahına bu hizmeti yapmak istedik” dedi.

Ahmet Eke, projelerinin uluslararası bir ödüle layık görüldüğüne de değinerek, “Projemiz yapılan değerlendirme sonrasında, ABD merkezli piyasa araştırma ve danışmanlık şirketi Frost & Sullivan tarafından verilen “Müşteri Değeri Liderliği” ödülü ile taçlandı” dedi.

Eke, planladıkları kamu spotu çalışmalarının da iki hafta önce yayınlanmaya başladığını bilgisini vererek, motosikletliler için bilinçlendirme yapmanın önemine değindi.

Yeni dönem çalışmalarına da değinen Ahmet Eke, motosikletliler için denetim ve güvenlik etkinliklerinin devam edileceğini söyledi.

“Start-up’lar için dört aşamalı bir yol haritası belirledik”Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir