Akaryakıt

Mepsan’dan istasyonlara entegre Self-Servis hizmeti

AA

Petroleum İstanbul’da Self-Servis istasyon tanıtımı yapan Mepsan, insan kaynaklı hataların önüne geçmek için akıllı sensör teknolojileri ile araç plakalarını anlık işlemeyi hedefliyor.

2019 Petroleum İstanbul’da tanıtılan, Mepsan Self-Servis istasyon konsepti artık kullanıcıların hizmetine sunuldu. Mepsan Self-Servis personel bulundurmadan 7 gün 24 saat boyunca müşterilere hizmet sunabilen dış mekân ödeme terminalleri; ortam şartlarına dayanıklı yapısı, 15 inç parlak renkli dokunmatik ödeme ekranı ve kullanıcı dostu ara yüzü ile müşterilere hızlı ve güvenli bir hizmet sunmayı amaçlıyor. Mepsan Self-Servis istasyon konsepti, Mepsan Ar-Ge Mühendisleri tarafından geliştirildi.

Mepsan Self-Servis istasyon konsepti ile sadece pompalara değil, Mepsan’ın Petroleum İstanbul’da katılımcıların beğenisine sunduğu entegre olarak çalışabilen ileri teknoloji yıkama sistemleri ve dış mekan ürün otomatlarına da hükmedilebiliyor. Mepsan dış mekan ödeme terminali yüksek güvenlikli kasası ve yetkisiz müdahalelere karşı erken uyarı (alarm) sistemi ile içindeki parayla cihazı güven altında tutarken, hem lokal hem de merkezi olarak satışlar hakkında bilgilendirebiliyor.

TAKİP EDİLEBİLEN BARKOD İMKANI

16 adet pompa ile haberleşebilme imkanı ve istenildiği takdirde opsiyonel olarak bu sayının arttırılabilmesi tamamen kullanıcın inisiyatifinde olacak yapıda hazırlanan Mepsan Self-Servs, akıllı sensör teknolojileri ile araç plakalarını anlık işleyebilme yeteneği pompacı veya kullanıcı kaynaklı hataların önüne geçebiliyor. Güvenli sistem yapısında, para okuyucu ile nakit işlem yapabilme, güvenli GMP3 protokolü ile entegre POS sistemi ile kredi kartı ödemesi, mobil ödeme ile entegre olma ve nakit para üstü için güvenli (kriptolu) ve takip edilebilen barkod oluşturma da artık mümkün olacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: #
Son güncelleme: 11:02 9 Eylül 2019