Akaryakıt

LUKOIL’den bayilerine Dünya Kupası sürprizi

AA

LUKOIL, FIFA 2018 Dünya Kupası’nın açılış seremonisine bazı bayileri ile katıldı. Rusya’nın Suudi Arabistan’a karşı 5-0 kazandığı Dünya Kupası’nın ilk maçını, bazı LUKOIL bayileri stadyumda canlı olarak izleme fırsatı yakaladı.

LUKOIL Eurasia, sloganı “Hayata ilham ver” ile bayi ve müşterilerini şaşırtan ve eğlendiren aktivitelere önem veriyor. LUKOIL’in bayilerine bu yılki sürprizi ise dünya kupası açılış seremonisi oldu. 14 Haziran’da Moskova Luzhnki Stadı’nda gerçekleşen FIFA 2018 Dünya Kupası’nın açılış seremonisine LUKOIL bayileri ile katıldı. Rusya’nın Suudi Arabistan’a karşı 5-0’lık skorla kazandığı Dünya Kupası’nın ilk maçını, bazı LUKOIL bayileri stadyumda canlı olarak izleme fırsatı yakaladı.
LUKOIL her yıl bayileri ve iş ortakları için özel seyahatler düzenliyor. Geçtiğimiz yıl bayilerini Soçi’deki Formula 1 organizasyonunda ağırlayan LUKOIL, bu yıl ise Moskova’ya FIFA 2018 Dünya Kupası’nın açılış seremonisine gezi düzenledi. Geziye Mirpaşa Petrol Sahibi Mehmet Mirioğlu, Yılmaz Petrol Sahibi Mümtaz Kulluk, Şenbayrak Otomotiv Sahibi Adnan Şenbayrak, toptancı müşteri Adnan Ünal ve Termopet’in Sahibi Cemil Direkçi katıldı.

‘Dostça bir ortam yaratmak çok önemli’

LUKOIL Türkiye Halkla İlişkiler Sorumlusu Tatiana Varol: “Bu tarz geziler ile LUKOIL, bayilerine sadece bir iş ortağı olmaktan ibaret olmadıklarını ve birlikte bir hayat paylaşıp ilham verdiklerini gösteriyor. Bizim için çalışanların keyifle çalışabilecekleri güzel ve dostça bir ortam yaratmak çok önemli” diye konuştu.

‘Hayatım boyunca unutamayacağım bir anı oldu’

Mehmet Mirioğlu – Mirpaşa Petrol: “Futbolu seven herkes bu işin nirvanasının Dünya Kupaları olduğunu bilir. Kupanın açılışı ve kapanışı ise herkes için ayrı bir anlam taşır. Açıkçası LUKOIL Türkiye’nin davetlisi olarak LUKOIL yöneticileri ve 80 bin kişi ile beraber Dünya Kupası’nın açılış seremonisini izlemek, o atmosferi yaşamak hayatım boyunca unutamayacağım bir anı oldu. Maçta Rusya’nın attığı 5 gol futbol keyfimizi de taçlandırdı. Kusursuz organizasyon nedeni ile Tatiana Varol’a ve yakın ilgisini bizden esirgemeyen Türkiye Satış Müdürü Tunçkan Yalnız’a ayrıca teşekkür etmek isterim.”

‘LUKOIL’in bu organizasyonu her şeyi ile benden tam not aldı’

Adnan Şenbayrak- Şenbayrak Petrol Adana: “LUKOIL ailesi içerisinde yeni bir bayi olmamıza rağmen altına girdiğimiz şemsiyenin büyüklüğü tartışılmaz. Bir yıl önce Adana’daki istasyonumuzun lokasyon avantajını güçlü bir marka ile birleştirip perakende müşterisinin beğenisini kazandık ve hatırı sayılır günlük satış rakamları yakaladık. Bu benim LUKOIL yöneticileri ile birlikte gittiğim ilk yurtdışı gezisiydi ve her şeyi ile benden tam not aldı. Müziği oldum olası sevmişimdir hem dinlemeyi hem de söylemeyi severim. Robie Williams’ın açılıştaki performansı müthişti ve tüm stadı coşturdu. 5 gol maçın güzelliğini arttırdı. LUKOIL’e bizi kazandıran Tunçkan Yalnız ve Ahmet Bey başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim.”

‘Bol gollü açılış maçı bizim için ödül oldu’

Mümtaz Kulluk-Yılmaz Petrol: “Yolculuğu ve Moskova’da geçirdiğimiz sürenin tamamını özenle planlayıp bizi rahat ettirmek için elinden geleni yapan LUKOIL Türkiye çalışanlarına teşekkür etmek istiyorum. Maçtan önce stadın yakınına kurulmuş olan VIP alanda ağırlandık. Açılış seremonisi tam bir görsel şölendi. Bol gollü açılış maçı ise bizim için ödül oldu. Maçtan sonra VIP alanda gösteriler ve müzik eşliğinde uğurlandık kısa seyahatler genelde yorgunluk yaratır ben Moskova seyahatinden gerçekten büyük keyif aldım.”

 

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir