Akaryakıt

LUKOIL Team Kale Çanakkale Bisiklet Festivali’nde

AA

Kale Çanakkale Bisiklet Festivali’nin ikincisi 24- 25 Mart tarihlerinde gerçekleştirildi. LUKOIL istasyonundan yola çıkan  bisikletçiler, Çanakkale ve Gelibolu’daki 6 LUKOIL istasyonunu ziyaret ederek  bu istasyonlardaki ikramlardan yararlandılar.

Çanakkale her yıl olduğu gibi bu yıl da Kale Çanakkale Bisiklet Festivali ile ziyaretçilerin akınına uğradı. 18 Mart ile başlayan anma etkinlikleri ‘Tarihin İzinde Sürüyoruz’ sloganıyla 24 – 25 Mart tarihlerinde gerçekleşen Çanakkale Bisiklet Festivali ile devam etti. LUKOIL bayileri Miller Enerji ve LUKOIL Team ile birlikte bu etkinliklere destek verdi.

“KATILIMCILAR YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ”

LUKOIL yetkilileri festival ile ilgili olarak şöyle konuştu; “Tarihin İzini Sürüyoruz sloganı ile LUKOIL istasyonumuzdan yola çıkan, Türkiye’nin en büyük bisiklet buluşması Kale Çanakkale Bisiklet Festivali’nin 2’ncisi, Çanakkale ve Gelibolu’daki 6 adet LUKOIL istasyonumuzu ziyaret eden katılımcıların yüksek memnuniyeti ile son buldu. Kale Çanakkale Bisiklet Festivali’ne katılan Türkiye’nin dört bir yanından toplam 5 bin ve Bulgaristan başta olmak üzere yurtdışından 200’ye yakın bisiklet sever, LUKOIL istasyonlarımızda start için hazırlıklarını yaparken, istasyonlarımızdaki LUKOIL Miller Enerji ikramlarından yararlandılar.”

LUKOIL TEAM DESTEĞİ İKİ GÜN BOYUNCA DEVAM ETTİ

Toplam üç gün süren etkinlikte, 23 Mart Kale Çanakkale Bisiklet Festivali Kayıt Fuarı, 24 Mart ‘Troya’ Etabı, 25 Mart ‘Şehitlere Saygı’ etabı olmak üzere toplam 122 km pedal çevrildi. ‘Şehitlere Saygı’ etabını tamamlayan katılımcılara, parkurlarda da LUKOIL Team’in desteği devam etti.

Türkiye’nin dört bir yanından gelen bisiklet severler, Çanakkale’nin muhteşem atmosferinde yağmur, soğuk demeden pedal çevirdi. LUKOIL Miller Enerji istasyonları tarafından desteklenen festival, iki gün boyunca süren etapların ardından sona erdi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir