Akaryakıt

LUKOIL Motosiklet Festivali’nin ana sponsoru oldu

AA

LUKOIL’in ana sponsorluğunu yaptığı Bursa Enduro Motosiklet Festivalinin 14’üncüsü Keles Kocayayla’da düzenlendi. Festival Türkiye’de Enduro Motosiklet Festivalleri arasında önemli bir yer alıyor.

LUKOIL ana sponsorluğunda düzenlenen Bursa Enduro Motosiklet Festivali’nin 14’ncüsüne bu yıl da ilgi çok yoğundu. Festivale Türkiye’nin her yerinden, hatta yurt dışından birçok motosiklet tutkunu katıldı. Binlerce kişi Kocayayla’da doğayla iç içe olan bu festivale katılarak Enduro parkurlarında düzenlenen yarışmalara eşlik ettiler. Bursa Enduro Motosiklet Fan Club tarafından Uludağ’ın eteğindeki Kocayayla’da gerçekleştirilen festivale motosiklet tutkunlarının yanı sıra binek araçlarıyla da katılımcıların yer alması dikkat çekti.

LUKOIL’DEN GELENEKSEL KAHVE İKRAMI

Festival alanında bir araya gelen motosiklet tutkunları, çeşitli gösteriler gerçekleştirdi. Özel olarak hazırlanan parkurlarda LUKOIL POWER Team desteğiyle kıyasıya mücadele edildi. Sahne yanında iki LUKOIL POWER Team aracı ve istasyon müdürlerinden kurulu ekibin yer aldığı stantlarda artık geleneksel hale gelen LUKOIL kahve ikramları yapıldı. Katılımcılar, LUKOIL’in ödüllü baristası Nisan Ağca tarafından hazırlanan kahveleri ile yorgunluklarını attılar.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği yarışlarda, zaman zaman çamura saplanan motosikletlerin sürücüleri zor anlar yaşadı. LUKOIL Genesis Motor Yağları ile yarışmaların birincilerine ödülleri takdim edildi. Ayrıca katılımcılar ve seyirciler, çeşitli kampanyalarla tüketiciye fırsatlar kazandıran LUKOIL Taraftar Kartlarını alarak aktivasyonlarını gerçekleştirdiler.

‘LUKOIL FESTİVALE RENK KATTI’

Bursa Enduro Motosiklet Fan Kulübü Festival Komitesi Üyesi Nazmi Türksever LUKOIL’in etkinliğe olan desteği ile ilgili şunları söyledi; “Bursa Enduro Motosiklet Fan Kulübü festival komitesi olarak bu yıl 14’üncüsü düzenlenen festivalimizde ana sponsorumuz olan LUKOIL’e katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Ekibin festival boyunca gösterdiği gayret ile güleryüze, ücretsiz dağıtılan ve ödüllü bir barista tarafından yapılan kahvenin eklenmesi binlerce katılımcımız tarafından ilgiyle karşılandı. Bu da LUKOIL standını bir adım öne taşıdı. Keyifle başlayıp, keyifle biten festivalimize renk katmaları bizleri onurlandırıp önümüzdeki seneler için umutlandırdı.”Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir