Akaryakıt

LUKOIL en iyi proje ödülüne layık görüldü

AA

LUKOIL Doğu Avrupa ve Orta Asya’nın en bilinen iletişim ödüllerinden biri olan Eventiada IPRA Altın Ödülleri’nde VDNKH’de kurmuş olduğu multimedya eğitim ve sergi alanı ile en iyi proje ödülüne layık görüldü.

Uluslararası Halkla İlişkiler Birliği (IPRA) tarafından her yıl düzenlenen Eventiada IPRA Altın Ödülü’ne LUKOIL layık görüldü. LUKOIL’in Moskova’nın en büyük parklarından ve cazibe noktalarından biri olan VDNKH’de kurmuş olduğu multimedya eğitim ve sergi alanı en iyi proje ödülünü kazandı.

BİNDEN FAZLA FİRMA KATILDI

Ermenistan, Azerbaycan, Belarus, Bulgaristan, Hırvatistan, Macaristan, Kazakistan, Polonya, Rusya, Sırbistan, Tacikistan ve Ukrayna gibi ülkelerden binin üzerinde firmanın katılım gösterdiği ödül töreninde uluslararası jüri; yaratıcılık, kalite, planlama ve uygulama gibi kriterlere göre tüm projeleri oyladı.

OIL PAVILION YAPISI 150’DEN FAZLA İÇERİK SUNUYOR

Dünyanın uluslararası halkla ilişkiler ödüllerinden biri olan IPRA Golden World Rewards, 1955’ten bu yana uluslararası yüksek standartları belirlemeye devam ediyor.

LUKOIL’in destek ve katkılarıyla yenilenen Oil Pavilion yapısı ziyaretçilerine 150’den fazla interaktif multimedya içeriği sunarak yüksek teknolojiye sahip sanal ve artırılmış gerçeklik deneyimlerinin yanında holografik tiyatrosu ile de benzersiz bir gün sunduğu duyuruldu.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir