Akaryakıt

LUKOIL Bursa Enduro Motosiklet Festivaline sponsor oldu

AA

LUKOIL, 13-16 Temmuz tarihlerinde düzenlenen Bursa Enduro Motosiklet Festivaline sponsor oldu. Festivale ülke genelinde yaklaşık 4 bin motosiklet kullanıcısı katılım sağladı.

 

Spora verdiği desteğe devam eden LUKOIL, 13-16 Temmuz tarihlerinde yaklaşık 4 bin motosiklet kullanıcısının katılımıyla gerçekleştirilen Bursa Enduro Motosiklet Festivaline sponsor olarak Bursa bayisi Hasan Tahsin Mete’nin yanında yer aldı.

 

LUKOIL Power Team festival kapsamında düzenlenen motosiklet yavaş sürüş ve motocross yarışmasında görev aldı. LUKOIL Madeni Yağ ödülleri ile performans sahibi motor severler ödüllendirildi. LUKOIL, yavaş gitme yarışmasında Cross Motorsiklet kategorisinde dereceye girenlere motorsiklet yağı hediye etti.

 

ÖZEL KAHVELER FESTİVAL KATILIMCILARININ BEĞENİSİNE SUNULDU

 

LUKOIL Power Team ile kahvelerini festival katılımcılarına sunan 2016-2017 SCAE Türkiye Barista Şampiyonu Nisan Ağca, konteyner yanında oluşturduğu çöp poşetleri ile doğayı koruma çabasına destek verdi. Nisan Ağca’nın bu davranışı festival katılımcılarında memnuniyet yaratırken, Keles Belediye Başkanı ve yerel yetkililerden takdir topladı.

 

KADIN MOTOSİKLET KULLANICILARINA HEDİYE

 

LUKOIL festivalde pozitif ayrımcılık yaparak yarışmalara katılan tüm kadın motorsiklet kullanıcılarına LUKOIL motosiklet kullanıcılarının tercih ettiği GENESIS motorsiklet yağı hediye ederek motorsiklet kullanıcılarına destek verdi. LUKOIL ayrıca Powerteam ekibiyle Öde-Geç sistemine yönelik çalışmayı hayata geçirerek yüzde 5 indirim tanımlı sticker dağıtımı gerçekleştirdi.

 

‘YEREL ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRMEYİ HEDEFLİYORUZ’

 

Yurt dışı ve yurt içinden gelen motorsiklet ve doğa tutkunu katılımcılar LUKOIL’in ana sponsorluğundaki festivalden unutulmaz anılarla ayrıldı. Markamızın desteği ile gerçekleştirilen etkinlik hepimizi gururlandırdı. LUKOIL T-shirtlerimiz festival kayıt alanında dağıtıldı. Motosiklet yavaş sürüş ve Motocross yarışmasında şaşırtan hizmetleri ile istasyon ve etkinliklere destek veren LUKOIL Power Team de görev aldı. LUKOIL Madeni Yağ ödülleri ile performans sahibi motor severler ödüllendirildi. Bayisi olduğumuz LUKOIL ‘in festival ve lokal çalışmaları oldukça ilgi çekici, eğlendirici ve bilgilendirici oldu. Yerel çalışmaları sürdürmeyi hedefliyoruz.

 

MÜZİK GRUPLARI FESTİVALE RENK KATTI

 

4 gün boyunca yoğun bir şekilde devam eden etkinlikte yurt dışı ve yurt içinden gelen katılımcılar keyifli anlar yaşadı. Festival kapsamında Baraklı ve Gököz Göletine çevre gezileri düzenlendi. Matrock, Tantana, Maryjane, Bakkal gibi müzik grupları çadırlarda konaklanan festival gecelerine renk kattı.

 

MOTOSİKLET KULLANICILARINA ÖDE-GEÇ PROGRAMININ TANITIMI YAPILDI

 

Katılımcılar LUKOIL markası hakkında LUKOIL Power Team tarafından festival süresince bilgi aldılar. LUKOIL Taraftar Kart ortaklığı ve motor severler için Öde-Geç odaklı yeni sistemin lansmanı yapıldı. Öde-Geç sistemi ile motosikletçiler, kask ve eldivenlerini çıkarmadan istasyon adasına yanaşarak kolayca yakıt alabiliyorlar. Sistem, motorsiklet üzerine yapıştırılan ve temassız işleme izin veren özel LUKOIL etiketi ile çalışıyor. Bu etiket istasyon görevlisi tarafından okunuyor ve müşterinin sisteme daha önce tanımlanmış kredi kartından otomatik dolum ve ödeme imkanı sunuyor. Ayrıca bu işlem sırasında müşteriler yüzde 5 özel indirim kazanıyor. Lukoil’in yeni projesi Bursa Enduro Motor Festivali katılımcıları tarafından yoğun ilgi gördü.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir