Akaryakıt

‘Kadoil’in kurumsallığı satışlarımızı artırdı’

AA

 

Kadoil Öz AGS Petrol Bayi Yetkilisi Abdülmanaf Sürkit istasyonları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Kadoil’in, Bolu’da faaliyet gösteren bayisi Öz AGS Petrol Bayi Yetkilisi Abdülmanaf Sürkit ile istasyonları hakkında konuştuk. Sürkit, “İstasyonumuzu Kadoil çatısı altında hizmete açıldığımız günden bu yana Kadoil’in kurumsal ve yerli yapısı sayesinde satışlarımız arttı” dedi.

“MÜŞTERİLERİMİZİN BÜTÜN İHTİYAÇLARINI KARŞILAMA GAYRETİNDEYİZ”

Sürkit; “Sektörle nihai kullanıcı ile bayi arasındaki en önemli köprü ön saha personelleridir. Bu nedenle bizim ön saha personel kriterlerimiz çıtanın üzerinde. Müşterilerimize her zaman patronun aslında onlar olduğunu hissettirmek hizmet alanındaki en büyük önceliğimiz. Personel alımlarındaki önceliğimiz ise temizlik, nezaket ve saygı. İstasyonumuzdaki çalışanlarımız ile bölge halkına istihdam sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.  Gün geçtikçe istasyon marketleri daha önceki dönemlere göre daha da önem kazanıyor. İstasyonumuzdaki marketimizle müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılama gayretindeyiz. Marketimizin temiz, ürünlerin ekonomik fiyatlı ve ürün yelpazesinin geniş olmasına çok dikkat ediyoruz. Bir akaryakıt bayisi olarak bölgemizde yaşadığımız en büyük sorun ise nitelikli personel bulma sıkıntısı. Meslek kursları veya meslek okullarında bizim alanımızla ilgili öğrencilerin yetiştirilmesi gerekiyor. Aynı zamanda her sektörde olduğu gibi bizim sektörde de daha fazla iş güvenliği eğitimleri verilmesini öneriyorum” diye konuştu.

‘KADOİL’İ TERCİH ETMEMİZİN SEBEBİ YERLİ BİR FİRMA OLMASI’

Öz AGS Petrol Bayi Yetkilisi Abdülmanaf Sürkit, “Şirket olarak akaryakıt, inşaat ve hayvancılık alanlarında 25 yıldır faaliyet göstermekteyiz. İstasyonumuz Bolu’da hizmet veriyor. 4 bin 500 m2 alanda bulunan istasyonumuzda 4 adet pompa yer alıyor. Bulunduğumuz bölgenin nüfusu ve sosyoekonomik yapısı dikkate alındığında Bolu’da istasyon sayısının gerektiğinden fazla olduğunu söyleyebilirim. Buna rağmen güvenilir bir marka çatısı altında olduğumuz için biz her zaman tercih sebebi oluyoruz.  Şirketimizde önce kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsedik. Dağıtım şirketi olarak Kadoil’i bu nedenle seçtik. Kadoil’in ayrıca yerli sermaye olması da tercih etmemizin arasında yer alıyor.  Kadoil yönetiminde samimi, güler yüzlü insanların olması, inanılır ve güven veren bir kuruluş olduğunu bize gösterdi. Kadoil çatısı altında hizmete açıldığımız günden bu yana Kadoil’in kurumsal ve yerli yapısı sayesinde satışlarımız arttı” dedi.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir